Таро-прогноз з 9 по 15 листопада: на початку листопада багато представників знаків Зодіаку відчують вітер змін

Овен

Аркан «Верховна жриця» відкриває тиждень і обіцяє Овнам сприятливий час, коли будь-яку справу можна буде завершити без промахів. Увага до передчуттів і відсутність поспіху заощадять і час, і сили.

Аркан «Колісниця» – карта дій. По ній не можна зволікати, щоб досягти успіхів в тій чи іншій сфері життя. Овни можуть бути впевнені в своїх знаннях і навичках, яких буде достатньо для виконання задуманого.

Аркан «Суд» символізує звільнення від труднощів і завершення складного етапу життя. За цією карткою виходить поставити крапку в непростій справі, а також звільнитися від токсичного спілкування.

Телець

«Дурень» в розкладі – карта, що символізує позитивний початок тижня. По ній Тельцям не варто до всього ставитися серйозно, адже завдяки оптимістичним настрою буде простіше подолати тимчасові труднощі.

«Ієрофант» – карта мудрості і лідерства. З цього Аркану Тельці зможуть домогтися успіху в діловій сфері, якщо присвятять час дійсно важливим справам і не будуть відволікатися на дрібниці. Також Аркан обіцяє допомогу з боку, від якої не варто відмовлятися.

Карта «Маг» в розкладі говорить про можливість досягти успіху в діловому середовищі, а значить, до вихідних днів Тельцям знадобляться накопичені знання. Не варто боятися і неординарних рішень, адже продумані нововведення дозволять швидше прийти до мети.

Близнюки

Аркан «Колесо фортуни» обіцяє Близнюкам круговорот справ, які в перший час не вдасться підпорядкувати собі. Близнюкам варто почекати, щоб зрозуміти причину подій, що розвиваються і взяти їх під контроль.

Аркан «Ієрофант» символізує відкриті і чисті помисли, а також рух до поставленої мети. По цій карті Близнюкам на шляху зустрінеться людина, яка зможе стати наставником і дати мудрі поради. Завдяки своєчасно наданій допомозі вдасться поставити крапку в справах першорядної важливості.

«Смерть» в розкладі – карта, що символізує закономірний підсумок і перехід на новий етап життя. Зміни вже готові увірватися в життя, і Близнюкам не варто чинити опір тому, що відбувається.

Рак

Аркан «Імператриця» в розкладі Раків свідчить про те, що у віддаленому майбутньому намічаються позитивні зміни. У перші дні тижня Раки можуть зустріти людину, яка надасть допомогу, якщо її до себе розташувати.

По карті «Смерть» Раки зможуть очистити свідомість від поганих думок, а також «прибрати» в житті, щоб припинити спілкування з токсичними людьми або захиститися від них. Така тактика вбереже від багатьох неприємностей.

Карта «Правосуддя» вказує Ракам на важливість виховувати в собі кращі риси і не піддаватися на провокації. Чесна праця і відмова від будь-якого обману допоможуть швидко завершити справи і отримати заслужену нагороду, а також поліпшити свою репутацію.

Лев

По карті «Диявол» Левам варто почати тиждень ні з активних дій, а з обережності. Карта вказує на вади та слабкості, потурання яким може стати причиною безлічі негараздів, конфліктів і навіть проблем з грошима.

Карта «Сонце» символізує прекрасний життєвий етап, коли перед Левами відкриваються нові можливості. Не втратити їх з поля зору важливо для здобуття особистого щастя і для нових перемог на діловому терені.

«Колесо фортуни» уособлює випадок і непередбаченість. Левам необхідно прийняти свою долю, щоб здобути владу над нею. Ця карта несе в собі добрі ознаки і зміни на краще.

Діва

«Помірність» вказує Дівам на те, що на початку тижня справи будуть просуватися неквапливо, але перешкод не виникне. Важливо запастися терпінням, щоб через деякий час благополучно дістатися до потрібної мети.

Аркан «Колесо фортуни» пророкує несподівану усмішку долі. За цією карткою Діви зможуть впоратися з будь-якими справами і без зусиль знайдуть відповіді на хвилюючі питання, якщо будуть уважні і віддадуть перевагу зваженим рішенням.

Карта «Правосуддя» вказує на час, коли Діви будуть відповідати за вчинки, скоєні в недалекому минулому. За цією карткою нагорода знаходить своїх героїв, а тим, хто оступився, належить виправити помилки і засвоїти урок, піднесений долею.

Терези

Карта «Імператриця» означає життєву силу, зростання і зародження нового. Терези на початку тижня зможуть покластися на долю і дати подіям йти своєю чергою. Також з цього Аркану не важко налагодити сімейні відносини і знайти гармонію в любові.

Карта «Ієрофант» закликає Терезів до відповідальності. З цього Аркану в середині тижня важливо приділяти час першорядним справам, щоб не упустити можливість отримати нагороду за працю і поправити матеріальне становище.

«Зірка» в розкладі – карта, що символізує вірно обраний шлях і успіхи. З цього Аркану не складе труднощів розібратися зі складними справами, а також відкрити двері в щасливе майбутнє, якщо звертати увагу на знаки долі.

Скорпіон

Аркан «Сила» говорить про можливість подолати складності і взяти контроль над обставинами. Скорпіонам по цій карті важливо навчитися не придушувати емоції, а дійсно справлятися зі стресом і негативом, щоб вони не псували життя.

Карта «Ієрофант» закликає Скорпіонів діяти з чистими помислами і не затьмарювати своє існування негативними емоціями. Шлях чесноти допоможе знайти внутрішню рівновагу і отримати підтримку.

Карта «Смерть» завершує тиждень, і по ній Скорпіони повинні бути готові до серйозних змін. Аркан символізує перехідний етап, коли щось готове піти в минуле назавжди, звільняючи місце новому і захоплюючому.

Стрілець

Аркан «Повішений» вказує на те, що не всі справи можна буде виконати з наскоку. Це не повинно лякати, адже деколи треба лише переключитися на іншу сферу життя, яка також вимагає уваги.

«Мир» в розкладі – карта, що символізує досягнення мети. По ній Стрільцям простіше завершити розпочате, а також припинити спілкування з тими людьми, які, ховаючись під маскою чесноти, намагаються нашкодити або маніпулювати.

Аркан «Колесо фортуни» говорить про несподіванки, які можуть обернутися прибутком. За цією карткою випадкове везіння допоможе Стрільцям поправити матеріальне становище, і їм, можливо, варто спробувати щастя, придбавши пару лотерейних квитків.

Козеріг

Карта «Сила» вказує Козерогам на відмінний час, коли можна сміливо братися за справи і не сумніватися в собі. Готовність до боротьби і оптимізм зададуть ритм на весь тиждень і дозволять швидко досягати поставлених цілей.

Аркан «Верховна жриця» з’являється в розкладі в той момент, коли потрібно враховувати передчуття. Козерогам в середині тижня варто звернути увагу на інтуїцію, щоб вчасно передбачити неприємності на шляху і обійти їх стороною.

В кінці тижня Козероги, судячи з карти «Колесо фортуни», будуть залучені у вир подій, взяти які під контроль одразу не вийде. Порада карти – почекати, щоб усвідомити, що відбувається, і лише потім братися за активні дії.

Водолій

По карті «Помірність» Водолії на початку тижня зможуть привести почуття до рівноваги, не поспішаючи оцінити ситуацію і спокійно взятися за заплановані справи. Аркан обіцяє досягнення мети, якщо не поспішати і не робити необачних кроків.

Аркан «Дурень» закликає Водоліїв з усією відповідальністю підійти до вирішення питань. Недбале ставлення до обов’язків не приведе ні до чого, крім розчарувань, а значить, поспішати нікуди.

Карта «Колесо фортуни» символізує випадкове везіння. Водолії зможуть зірвати куш, а також знайти нові можливості завдяки тому, що виявляться в потрібний час в потрібному місці. З цього Аркану увагу приділяють дрібницям, щоб не упустити прихильність долі.

Риби

Порада карти «Колесо фортуни» для Риб – не вставляти палиці в колесо долі. Події закономірні, і їм потрібно дати відбутися, пристосуватися до обставин і сприймати те, що трапилося як подарунок долі, що відкриває нові перспективи.

Аркан «Закохані» говорить Рибам про необхідність зробити вибір, який визначить їх подальшу долю. З цієї карті не буде можливості повернутися і змінити рішення, тому діяти потрібно з усією серйозністю і відповідальністю.

«Зірка» в розкладі – карта, яка вказує на вірно обраний напрям. З цього Аркану Риби можуть бути спокійні за результати своєї праці. Розмірений рух до поставленої мети призведе до довгоочікуваного успіху.