fbpx

Таємниці імен у 2020 році: власники яких імен стануть найщасливішими?

2020 буде вдалим для багатьох людей, які прислухаються до застережень астрологів і не будуть забувати про те, що у високосному році важливо бути обережними. Крім того, удача посміхнеться людям з конкретними іменами. Їм вдасться завоювати прихильність покровительки цього року, Білого Сталевого Щура, і залучити в життя благополуччя.

Іменам з давнини надають величезного значення. Енергетика імені настільки сильна, що багато батьків досі називають дітей двома іменами, одне з яких є офіційним, а друге знають лише близькі. Таким чином в усі часи створювали сильний захисний оберіг, завдяки якому негативно налаштовані люди не могли заподіяти шкоду ні дитині, ні дорослій людині. Ім’я дають і при хрещенні, і його не варто говорити стороннім. Джерело

Експерти рекомендують дізнатися про те, які жіночі та чоловічі імена будуть притягувати удачу в 2020 році, щоб назвати дитину одним з щасливих імен, а також не втратити можливість змінити своє життя на краще, якщо ваше ім’я знайдеться в списку.

Щасливі жіночі імена

Здобути прихильність і заступництво Білого Щура зможуть люди з цими іменами: Поліна, Ольга, Наталя, Олена, Світлана, Віра, Валерія, Єлизавета, Анна, Марія, Любов, Софія, Лідія.

Саме їх можна вважати головними везунчиками року. Батькам, у яких планується поповнення, варто звернути увагу на ці імена і вибрати відповідне для довгоочікуваного малюка.

Дорослих власниць цих імен чекає удача, а значить, 2020 рік часом для підкорення нових вершин і виконання заповітних бажань. Малюкам найщасливіші імена принесуть захист від бід і хвороб, а також від тих, хто бажає зла.

Щасливі імена чоловіків у 2020 році

Найщасливішими в 2020 році можна назвати чоловіків з цими іменами: Ілля, Антон, Сергій, Костянтин, Роман, Денис, Микита, Гліб, Віктор, Олексій.

Назвати дитину можна одним з обраних імен, щоб покровитель 2020 року звернув на них увагу і охороняв від всіляких неприємностей. Дорослим ці імена принесуть удачу, проте сидіти на місці і чекати дива не варто. Сміливість, наполегливість, чесність і вміння знаходити компроміси будуть головними джерелами щастя і везіння.

Читайте також: Нумерологічний прогноз за датою народження на 2020 рік. Які сюрпризи вас очікують

При виборі імені для довгоочікуваної дитини варто звернути увагу не тільки на те, які імена принесуть щастя в 2020 році. Час швидкоплинний, і рік пролетить непомітно, а значить, назвати дитину можна таким чином, щоб удача супроводжувала йому протягом всього життя. Орієнтуватися можна на нумерологічні розрахунки, а також на докладні характеристики кожного імені.

You cannot copy content of this page