Те, що має знати кожна жінка: чи можна носити срібло і золото разом?

Срібло і золото є полярними металами, тому носити їх потрібно з обережністю

Золото і срібло – два абсолютно різних за своєю структурою і енергетикою метали. Вони являють собою унікальний матеріал для виготовлення прикрас будь-якої складності, але ніколи не будуть поєднуватися. Тому ми розповімо вам, чому не можна носити золото з сріблом разом, і який можна знайти вихід із ситуації.

Що таке срібло?

Звичайно, всім відомо, що це унікальний метал, який є основою багатьох ювелірних виробів. Воно має високий коефіцієнт міцності, певний колір і може бути використаний у багатьох галузях виробництва. Метал є досить пластичним, його називають «благородним». Основні властивості і характеристики представляють можливість виготовляти з нього найрізноманітніші срібні вироби. Уже багато століть жінки всього світу використовують подібного роду прикраси.

Раніше через свою невисоку вартість дана продукція вважалася найпопулярнішою, саме тому жінки віддавали перевагу тільки сріблу. Але через деякий час, золото завоювало свою популярність і зайняло лідируючу позицію в рейтингу найулюбленіших жіночих металів.

Поговоримо про золото

Цей матеріал вважається дорогим. Ціна виробів завжди висока, що робить його доступним не для всіх. Гарний жовтий відтінок, особливість переливатися на сонці – ось, що подобається жінкам. Його ніколи не порівнюють з сріблом, оскільки вони мають масу відмінностей. Але трапляється так, що, не знаючи певних правил жінки допускають головну помилку і часто комбінують два метали, носять вироби в поєднанні. Але, як відомо, існує думка, що так робити не можна. В даному випадку, ми постараємося дізнатися про те, чому два найвідоміших матеріали не можуть існувати в єдиному тандемі, і не можуть бути використані в якості прикрас одночасно. Почнемо з історії …

Звернемося до знань минулого

Тоді, коли люди ще не мали повного уявлення про енергетичний вплив, вони наділяли будь-які вироби із різних металів цілющими властивостями. Як золото або срібло впливає на організм вони не знали, але мали кілька прикладів того, як срібло зціляє від мігрені, а золото допомагало маленьким дітям від застуди. Саме так і з’явилися перші знання про те, які хвороби можна лікувати за допомогою прикрас з подібних матеріалів. Але тоді ж, крім позитивного впливу були помічені й інші моменти.

Якщо, на немовлятах був срібний ланцюжок і золотий хрестик – то на шиї у нього з’являлася алергія, дрібні висипання. У той час і стало відомо, що ці матеріали абсолютно не сумісні. Нагадаємо також, що будь-який виріб із золота прискорював запальні процес, коли ж срібло – уповільнювало.

Дві найвідоміші причини

Багато жінок абсолютно впевнені в тому, що будь-які вироби з різних металів можуть мати поганий вплив на здоров’я. У цьому є певний сенс, адже якщо поглянути на золоті сережки і срібне кільце – то кожний із них має різний енергетичний потенціал.

  • Якщо золото тонізує організм, то срібло має здатність до очищення.
  • Але коли, відбувається зіткнення двох протилежних енергетичних полів – то можливі негативні реакції.

 

Тому краще віддавати перевагу одному з варіантів.

  •  Багато дизайнерів і модельєрів вказують на те, що два різних кольори виробів виглядають не завжди красиво і доречно. Якщо використовувати настільки недоречне поєднання – то можна в цілому зіпсувати весь образ.

Також вони пропонують увазі цілий ряд альтернатив, коли і під що певний метал буде виглядати доречно. Тому нехтувати думкою не варто, і краще віддати свій вибір певним виробам.

Нагадаємо, що якщо в одязі присутні жовті, зелені та сині тони – то золото буде виглядати гармонійніше.

Для червоного, білого, чорного – краще підійдуть вироби з срібла.

Підведемо підсумок

Залежно від вашого настрою і самопочуття, від побажань і смаків – ви можете вибирати той метал, який підходить тільки вам.

Читайте також: Срібло чорніє неспроста: це має знати кожна жінка

Джерело.