Теща спокою не давала, тричі на ніч бігала до молодих в кімнату: “Тихіше ви, розійшлися. Дитину розбудите”

Олена Сергіївна зненавиділа майбутнього зятя з першої хвилини і стала боротися за свою кpoвиночку. Вона стільки в неї вклала: курси французької, народні танці і китайську мову, доки не замаячив на горизонті «турист». Її дитинкa багато років носила довге волосся, але після пари-трійки побачень підстриглася. Як з’ясувалося пізніше, збираючись в двотижневий похід по горам Кавказу, хлопець натякнув, що з косою буде незручно.

Потім донька почала худнути. Завжди була такою пишечкою, любо-дорого глянути, а тепер то на велосипеді, то на велодоріжці.

У їхньому випадку все вирішилося мирно. У момент, коли теща відкрила вогонь, зять-турист запросив її в похід. Там Олена Сергіївна познайомилася з пристойним чоловіком і зайнялася нарешті власним життям.

Я знаю родину, в якій теща працювала директором хлібокомбінату і командувала цілодобово. Спершу сім’ї жили разом, і вона приходила в кімнату до молодих тричі за ніч, щоб перевірити чи укритий малюк. Кілька разів заставала пару за любовними втіхами і нервово прикладала палець до губ: «Тихіше ви, розійшлися. Дитину розбудіть».

Коли ті не витримали і з’їхали, почала мотатися на інший кінець міста. То камбали привезе, то хлібця гаряченького, то банку манної каші, закутану в три махрових рушники. Діти подумавши і переїхали жити в іншу країну. Але теща і тут відзначилася. Швидко освоїла скайп і стала надзвонювати. Періодично змушувала онуків демонструвати вміст холодильника і, якщо помічала порожні полиці, рвала на собі волосся: «Я так і знала, що він не здатний нормально заробити!»

Галина Арнольдовна любила погостювати і приїжджала до дітей на зиму. Мотивувала це тим, що її будинок холодний, погано опалюється, а у них квартира тепла, ну і що, що двокімнатна.

Відразу ж приймалася господарювати і варити наваристі борщі. Пекла ватрушки і трояндочки з яблуками. Зять, веде здоровий спосіб життя і обідає відвареною телятиною і салатом з руколи, відмовлявся їсти вариво, які запливають до ранку товстим шаром жиру. Та ображалася. Плакала. Потім хапала його сорочки і старанно прасувала. Він намагався достукатися, що не любить рукава і джинси зі стрілками, тільки теща вважала, що краще знає правила догляду за одягом.

Читайте також: “Після розлучення, чоловік згоден допомагати мені і дітям, але за однієї дивакуватої умови”

Коли терпець увірвався, вирішив воювати її ж зброєю. Згріб в купу всі мамині речі, виправ, випрасувати, і коли Галина Арнольдовна переступила поріг – став демонстративно розкладати: білизну стопкою, носочки рулькой, халат – всі гудзики пришиті. Кинувся відмивати її чоботи і перевіряти чи не вологі устілки.  Жінка почервоніла, міцно образилася, але більше не нав’язувала свою допомогу, а традиційні «зимівлі» звела нанівець.

Так що тещі бувають різні. Тактовні, байдужі, тривожні. Головне – не забувати якусь істину: якби не було цієї жінки – не було б і найкращою в світі дружини.

Автор – Ірина Говоруха