Тільки я вирішила серйозно поговорити з чоловіком, як пролунав дзвінок і мені жінка сказала: – А ви, знаєте, що у вашого чоловіка є друга сім’я? У нього там син Миколка

Я дуже люблю чоловіка, а він мене, але я стала помічати, що він останнім часом чомусь сильно стурбований, став нервовим, іноді міг навіть накричати на дітей. Джерело.

Я не могла зрозуміти, в чому справа, а коли запитала у чоловіка, то він мені відповів:

– У мене великі проблеми на роботі

Я і заспокоїлася.

Але час минав, а у нас вдома краще не ставало, і тільки я вирішила серйозно поговорити з чоловіком, як пролунав дзвінок і мені жінка сказала:

– А ви, знаєте, що у вашого чоловіка є друга сім’я? У нього там син Миколка

І жінка повісила слухавку.

Я не могла повірити в те, що мій чоловік зрадник, я не могла дочекатися його з роботи, і коли він прийшов, то я запитала у нього прямо:

– Коханий, а хто такий Миколка?

Чоловік не очікував від мене такого питання, він почав щось говорити, але я нічого не могла зрозуміти. І тоді довелося сказати, що якщо він зараз сам не розповість мені правду, то я її дізнаюсь сама. Тоді чоловік і сказав, що три роки тому він закрутив роман на роботі з молодою дівчиною.

Вона завaгітніла, абopт робити відмовилася, він їй сказав, що не збирається кидати свою сім’ю, що він дуже любить мене і своїх дітей, але вона вирішила прив’язати мого чоловіка дитиною.

Вона наpодила хлопчика, але погана мати, так що мій чоловік не хотів, щоб його дитина була сиротою.

Я не могла повірити в те, що це відбувається в моїй родині.

Я пробачила чоловіка, я його дуже любила і знаю, що він мене теж любить, але ще у нас були діти, дівчатка і спати не лягали, поки тато, саме тато не розповість їм якусь історію.

Одного разу я зустрілася з подругою, з якою не бачилася після закінчення інституту, вона працювала в дитячому будинку.

Ми йшли з нею і вирішили зайти в кафе, і я побачила, як мій чоловік сидить поруч з хлопчиком, якому було років п’ять, я зрозуміла, що це і є син мого чоловіка.

А моя подруга сказала мені:

– Ось при живих батьках і сирота, – і показала на мого чоловіка і хлопчика.

І вона мені розповіла, що мама хлопчика відмовилася від нього, вона вийшла заміж і поїхала в іншу країну жити, а у батька своя сім’я, ось і виходить – батьки живі, а дитина сирота.

Ми з подругою посиділи, потім вона пішла, а я встала, підійшла до чоловіка і запитала:

– Дорогі мої чоловіки, а чи не час вам повернутися додому?

Коля на мене подивився і я побачила в його очах страх, нерозуміння, а коли я посміхнулася, то він розплакався, підбіг до мене, обійняв і сказав:

– Мамочко, я знав, що ти мене забереш додому!

Я обняла цього хлопчика і зрозуміла, що я його більше нікому не віддам.

Ми його всиновили з чоловіком, тепер у нас троє дітей, дівчатка дуже полюбили Миколку. А ця дитина тепер найщасливішf дитина в світі.

Читайте також: “Я міняв дівчат, як міняють шкарпетки. Потвopaм, подібним до мене, просто не місце на землі. Я “граю” все, що рухається на двох ногах пpoтилeжної cтатi”

Я зустрілася з бабусею Колі, і вона мені розповіла, що її дочка ніколи і не любила мого чоловіка, а сина, так вона взагалі ненавиділа.

Зате тепер у нашого сина є люди, які його дуже люблять.

Минуло дуже багато років, дівчатка виросли і вийши заміж, у них все добре, син закінчує медичний інститут, ми дуже пишаємося нашими дітьми.

Я думаю, що вчинила правильно, що син мого чоловіка від іншої жінки має сім’ю, яка його любить.

Не можуть діти при живих батьках бути сиротами, це великий гріх.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram