fbpx

– Тобі квартира і земля, а мені будинок – вважаю це справедливо, – сказала сестра і закрила цю тему. Після цієї угоди дівчата посварилися так, що з найрідніших і найближчих людей, вони перетворилися в заклятих ворогів

Аня і Яна – сестри, з різницею у віці один рік. Сестри були як дві краплі води схожі одна на одну, а ось долі у них абсолютно різні …

З дитинства дівчатка мріяли рятувати і лікувати людей, тому коли виросли обидві вступили до медичного інституту. Тільки ось спеціальності вибрали різні. Напевно, з цього моменту їх доріжки і розійшлися.

Аня, старша сестра, була більш терплячіша і завжди досягала своєї мети. Вона мріяла потрапити в хірургію. А Яна завжди шукала легких шляхів і завжди ховалася за спиною своєї старшої сестри. Вона зробила свій вибір на користь педіатрії, вирішила, що з малюками буде куди простіше і легше, ніж зі сварливими старими.

Загалом, дівчата розійшлися по різних факультетах і кожна з них з цього моменту зустрічала нових знайомих і друзів.

Далі Аня познайомилася з хлопцем з випускної групи і у них закрутився роман. А відразу після закінчення навчання вони одружилися і дівчина поїхала слідом за чоловіком у місто, там і добре влаштувалася за його рекомендаціями.

До цього часу її чоловік Арсеній вже отримав категорії і мав право працювати в платних клініках. Варто зазначити, що Арсеній нащадок лікарської династії і його родичі завжди займають високі посади.

Як тепер прийнято говорити – життя Ані котилося як по маслу.

А ось її молодшій сестричці пророкувало менш світле майбутні. За розподілом вона потрапила в село, де за невеликі гроші змушена була проходити відпрацювання.

Незабаром раптово не стало батьків дівчат. У спадок дочкам залишилася невелика квартира і земельна ділянка в престижному місці (передмісті). До цього часу сестри відпрацювали встановлений термін, могли вільно переміщатися і вибирати відповідні варіанти для працевлаштування.

Але ось питання поділу спадщини стало дуже гостро між сестрами і вони довго шукали компроміс.

Аня відразу заявила, що на квартиру вона не претендує, їй є де жити. Але ділянка її дуже цікавить, тим більше вона розташований поруч з її містом, де вона живе і продовжує працювати.

Яна розлютилася на сестру:

– У тебе і так все склалося в цьому житті, вступати в спадок ти не маєш морального права. Однак, якщо ти вважаєш інакше, нехай буде так, нерухоме майно нам на двох дісталося, давай вирішувати і ділити по совісті.

– Я не претендую на квартиру, можу відмовитися від неї в твою користь і живи там щасливо … А у мене сім’я і я хотіла б проводити час з чоловіком на природі.

У відповідь від сестри вона почула:

– Рано чи пізно у мене теж сім’я з’явиться, а таку ділянку мені в житті не придбати, – наполягала на своєму Яна.

Сестри сварилися, але все ж вирішили «умовно» розділити цю ділянку порівну. Ту частину де стояв будинок Аня забрала собі:

– Тобі квартира і земля, а мені будинок – вважаю це справедливо, – сказала сестра і закрила цю тему.

Звичайно, у Ані з її чоловіком фінансових можливостей куди більше ніж у дільничного педіатра в місцевій поліклініці.

Незабаром на ділянці виріс великий паркан, який розділяє територію двох сестер. Потихеньку почалися роботи з будівництва та удосконалення будинку.

Яна не могла собі дозволити зовсім нічого, лише іноді напрошувалася по вихідним в гості на половину сестри і мріяла про такий ж будинок.

Йшов час і Яна просто не змогла змиритися з тим, що вона не може побудувати навіть альтанку на своїй половині. Вона стала шантажувати сестру:

– Викуповуй мою половину землі або я продам її «незрозумілим» людям, наприклад циганам, які перетворять ваше життя в кошмар …

Ціну за свою половину дівчина вимагала занадто велику. Але ж за цей час Аня облаштувала будинок і вони з чоловіком встигли переїхати туди жити.

У погрози сестри вона не вірила, поки та не стала водити туди покупців.

Аня шкодувала цю землю, адже вона від батьків дісталася, а вони так дорожили цією ділянкою. Довелося приймати умови сестри. Грошей у них таких не було, але через знайомих і родичів знайшли відсутню суму.

Після цієї угоди дівчата посварилися так, що з найрідніших і найближчих людей, вони перетворилися в заклятих ворогів і обірвали всіляке спілкування одна з одною.

Яна так і не змогла розумно розпорядитися цими грошима, частину пустила на ремонт квартири, а решту просто прогуляла. Напевно, вона дуже хотіла спробувати красиве життя на смак.

You cannot copy content of this page