Точний для всіх гороскоп на 25 листопада: Левам вдасться почати по-новому сімейне життя, Козерогам день буде з королівським спокоєм, ну а комусь варто змінити місце роботи

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Цікавий день, що запам’ятається, який буде особливо вдалим для Овнів, які давно замислювалися про те, щоб ввести в життя якісь зміни. Відкриються нові обставини, які наштовхнуть на нові ідеї, до того ж багато представників знаку зрозуміють, нарешті, які є справжні цілі, і по-новому розставлять пріоритети.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Перша половина дня пройде відносно спокійно, і цей час можна використовувати для навчання, обміну досвідом, аналізу чужих помилок. Ви легко знаходите спільну мову з керівництвом та іншими впливовими людьми, а ваші ідеї викликають непідробний інтерес. Однак не варто думати, що прояв ділової ініціативи негайно дасть приємні для вас наслідки, запасіться терпінням.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Труднощів день не позбавлений, але справляєтеся ви з ними на диво швидко – а все тому, що звертаєте увагу виключно на ті факти та події, які дійсно на це заслуговують. Плідно проходять ділові переговори, у тому числі – з новими партнерами, ви дуже добре розумієте, чого вони хочуть досягти, але і про свої інтереси не забуваєте, і рішення, яке влаштовує всіх, швидко приймається.

РАК (23.06 – 23.07)

Не бійтеся труднощів і непорозумінь, які приносить цей день – всі вони матимуть тимчасовий характер. А ось зміни на краще, які намітяться сьогодні, куди важливіші, намагайтеся повною мірою використати вплив позитивних тенденцій і не втрачайте можливості досягти свого, навіть якщо комусь вони покажуться ілюзорними.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

День буде дуже насиченим і вдасться почати по-новому сімейне життя. І справа не тільки в тому, що буде багато справ і подій, а й у тому, ви зрозумієте істинні дії чужих людей. Навколишні частіше звичайного залучають вас у свої плутанини, і хоча вам приємно, що до вашої думки прислухаються, участь у дискусіях забирає багато часу, який ви могли б провести з користю.

ДІВА (24.08 – 23.09)

День поставить перед вами непрості завдання, але з їх вирішенням ви впораєтеся блискуче. Незвичайний погляд на речі, безмежна фантазія допомагають навіть у справах, які, здавалося б, зовсім не потребують творчого підходу, багато представників знаку знаходять незвичайний, але дуже ефективний спосіб справлятися з поточними справами. День сприятливий для початку довгострокової співпраці.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Варто докласти зусиль, щоб уникнути розбіжностей на роботі та вдома, якщо вони все ж таки виникнуть, відновити стосунки буде дуже важко, і неприємний осад залишиться у всіх. У першій половині дня вам особливо важко впоратися з негативними емоціями. Якщо не хочете наговорити зайвого, зведіть контакти до мінімуму, займіться справою, яка здатна заспокоїти вас.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

День непростий, що вимагає обережності, особливо у вирішенні питань, що стосуються грошей, нових комерційних проектів, зміни роботи. Зараз вам складно правильно оцінити свої сили та реальний стан справ, ви можете пов’язати себе зобов’язаннями, які дуже важко виконати. До того ж люди, з якими ви сьогодні матимете справу, напевно спробують скористатися вашими знаннями та вміннями у своїх інтересах.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Дуже уважними мають бути ті, хто цього дня розпочинає важливі справи, приступає до вирішення масштабних професійних завдань. Якщо припуститися помилок, нехай навіть незначних, пізніше доведеться витратити чимало часу на те, щоб виправити їх та ліквідувати неприємні наслідки.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Проблем не виникає, доки ви самі їх не створюєте. На жаль, ви робите це з ентузіазмом, гідним кращого застосування. Посваритися з керівництвом, розірвати стосунки з діловими партнерами, спровокувати перепалку із колегами – все це для вас сьогодні кілька дрібниць. Тим часом, спрямувавши свою енергію в більш конструктивне русло, ви змогли б досягти значних успіхів. Зробити це буде найпростіше Козерогам, які працюють самостійно і мають можливість звести до мінімуму будь-які ділові контакти. Вам день прийде з королівським спокоєм.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Незважаючи на численні труднощі, які приносить цей день, ви зберігаєте оптимізм і відмінний настрій. У оточуючих це викликає повагу – і не тільки. Не виключено, що людина, яка раніше не балувала вас своєю увагою, захоче познайомитися ближче. Хоча у вас багато власних справ, ви знаходите час для допомоги оточуючим, дехто може спробувати зловживати вашою добротою і буде сильно засмучений, коли ці спроби зазнають невдачі.

РИБИ (20.02 – 20.03)

У багатьох починаннях вам супроводжує успіх, особливо вдалим день обіцяє бути з професійної точки зору. Ідеї, що з’являються у Риб, дуже гарні, причому представники знаку знаходять спосіб втілити у життя свої задуми швидко та без зайвих зусиль. Важливу роль у цьому відіграють старі друзі та перевірені союзники, які вчасно пропонують свою допомогу. Вам варто змінити місце роботи