fbpx

Точний для всіх гороскоп на 9 грудня: У Левів почнеться новий етап життя, а комусь потрібно планувати подорожі та купувати обновки

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Успішною буде діяльність, пов’язана з обміном інформацією, комунікаціями. Вам не доведеться докладати багато зусиль, щоб переконати співрозмовника. Мобільність і здатність підтримати розмову знадобиться для того, щоб досягти відмінних результатів. Проте плануйте всі важливі заходи першої половини дня.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Взаємодія з діловими партнерами краще планувати на ранковий час. Решту часу уникайте змін, сконцентруйтеся на закріпленні результатів. У вирішенні конфліктних ситуацій намагайтеся не виходити за межі пристойності, не грубіянить. Уникайте невиправданих ризиків.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Перепади настрою та незадоволеність результатами своїх дій виникатимуть постійно. Перша половина дня вдала для ділової активності, але й у цей час не починайте нічого нового, не підписуйте договорів та контрактів. Можливо, вам доведеться просити про матеріальну допомогу.

РАК (23.06 – 23.07)

Не приймайте занадто близько до серця ситуацію, що склалася. Намагайтеся подивитися на обставини під іншим кутом. Можливо доля подарує вам цінний урок. Краще – вибачте своїх недоброзичливців. Намагайтеся заощаджувати сили, не плануйте енерговитратні справи.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Поставити крапку у давній справі вдасться у першій половині дня. Другу варто присвятити отриманню інформації й тому, що викликає непідробний інтерес. Можна покращити свої навички, набути цінного досвіду, навчитися чогось нового. Ви будете нездатні зосередитись на одному об’єкті, краще розподілити час, приділивши увагу різним областям життя. Почнеться новий етап життя

ДІВА (24.08 – 23.09)

Скоротіть особисті контакти, намагайтеся не зациклюватися на проблемах, що виникають. Не варто укладати угоди чи розпочинати нові проекти. Усі важливі справи вирішуйте у першій половині дня, решту часу проведіть у спокійній обстановці.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Напруга, яка з недавніх пір стала вашим постійним супутником, трохи послабшає. Однак для складної та відповідальної роботи краще вибрати інший час. Перенесіть зустрічі з начальством та нові проекти, не підписуйте важливих документів.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Якщо є можливість, відкладіть справи, зменште ділову активність, а найкраще – візьміть тайм-аут. Саме час змінити обстановку і хоча б короткий час абстрагуватися від усіх проблем. Якщо не вдасться уникнути виходу на роботу, не варто планувати нічого нового, а всі важливі справи спробувати виконати в першій половині дня.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Швидке прийняття рішень та вміння пристосуватися до нового допоможуть досягти успіху. Не намагайтеся уникнути відповідальності, залишаючись на самоті. Обставини змусять приймати поспішні рішення, підходити до проблем із певною гнучкістю. Будьте ввічливі та вчіться прощати, почуття гумору допоможе розрядити будь-яку ситуацію.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Хороший настрій збережеться навіть у випадку, якщо справи відкладуться або результат не повністю задовільнить вас. Не починайте нових проектів, проте якщо у вас є інтерес до мистецтва або подорожей, то ви можете зайнятися цими сферами.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Обставини дозволять справити приємне враження та продемонструвати свої вміння. Проте не варто форсувати події та домагатися негайної позитивної реакції від оточуючих. Не напрошуйтесь на компліменти, не варто турбуватися про те, що вас не помітили. У більш сприятливий час ваші заслуги гідно оцінять.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Якщо прямо з ранку розправитися із запланованими справами, то результат буде дуже корисним. Ви можете розраховувати на успіх, якщо ваша діяльність пов’язана із спілкуванням, перевезеннями, маркетингом чи посередництвом. Але всі важливі питання вирішуйте у першій половині дня, у другій ділові зустрічі навряд чи будуть продуктивними. Плануйте подорожі і купуйте обновки

You cannot copy content of this page