fbpx

Точний гороскоп на 10 червня, Овнів день порадує, а Близнюкам недоброзичливці нагадають про себе

Овен

Сьогодні ви не раз здивуєте оточуючих поступливістю та згідливістю. Саме ці якості сприяють успіху, а ви виявляєте їх саме там, де потрібно. Вдасться завоювати прихильність впливових осіб, заручитися підтримкою керівництва. Порадує день і Овнів-бізнесменів, які матимуть змогу укласти вигідні угоди.

Телець

День складеться вдало, якщо ви не проявлятимете надмірну поблажливість до своїх слабкостей. Не варто також занадто захоплюватися саморекламою: є ризик потрапити до кумедного становища. Стриманість, коректність, спокійна наполегливість допоможуть досягти успіху, а ультиматуми не приведуть ні до чого доброго.

Близнюки

Давні недоброзичливці можуть нагадати про себе, але конфлікту вдасться уникнути, якщо ви не піддаєтеся їх провокації. Критикують вас сьогодні частіше, ніж зазвичай, але ви не ображаєтеся і не засмучуєтеся, а знаходите здорове зерно у всіх зауваженнях – і вони вам корисні. У другій половині дня можливі незаплановані поїздки, які складуться дуже успішно.

Рак

Вдалий день для прояву ініціативи та початку нових справ, у тому числі складних. Ви правильно оцінюєте свої сили, не беретеся за те, що вам не під силу, і не соромтесь звертатися за допомогою до тих, хто може вас виручити. Ваша привабливість зростає з кожною годиною і нікого не залишає байдужим.

Лев

Непоганий день. А якщо не планувати на нього нічого важливого, складного і відповідального, то просто чудовий. Настрій у вас дещо легковажний, зате винахідливість досягає неймовірних висот, коли справа стосується розваг та організації дозвілля. Буде багато розмов, здебільшого приємних.

Діва

Навколо вас можуть відбуватися найбезглуздіші і складніші події, але ви збережете спокій і впевненість у своїх силах. На оточуючих (насамперед, на тих, хто бачить вас вперше) це справить незабутнє враження. У вас можуть з’явитися нові шанувальники – все це люди, які виявилися не в змозі протистояти чарівності вашої сильної та непересічної особистості.

Терези

Ділова активність дещо нижча, ніж зазвичай, ви працюєте повільно і не так плідно, як у інші дні. Колеги, керівництво, партнери намагаються надихнути або хоча б поквапити вас, але викликають у вас лише роздратування. Ви раз у раз провокуєте конфлікти, але самі ж і врегулюєте їх раніше, ніж вони набувають серйозного характеру.

Скорпіон

Ви із задоволенням втручаєтеся в чужі справи (зрозуміло, керуючись найкращими спонуканнями), але не поспішаєте навести лад у своїх. Виникаючі проблеми спочатку здаються нерозв’язними, ви не знаєте, як до них підступитися, але мине зовсім небагато часу, і ви зрозумієте, як слід діяти. Головне – не прогаяти сприятливий момент, про настання якого вам неодмінно повідомить інтуїція.

Стрілець

Не давайте волі поганому настрою – якщо ви підете у нього на поводі, виникнуть серйозні проблеми. Можуть виникнути серйозні проблеми на роботі, впоратися з ними буде простіше, якщо ви не вестимете порожніх розмов, не вплутуватиметеся в суперечки колег.

Козеріг

Вплив позитивних тенденцій стає більш слабким, вам стає важче справлятися з вирішенням повсякденних завдань, та й на події, що відбуваються, не завжди вдається реагувати правильно. Вам не завадила б підтримка мудрої людини.

Водолій

Сьогодні представники знаку особливо ліниві — їм не хочеться нічого робити, зате бажання відкласти справи буде дуже сильним. Водолії із задоволенням потурають своїм слабкостям, забуваючи про почуття міри. Втім, особливої ​​шкоди сьогодні не буде.

Риби

Вдалий день для творчості. Ваші таланти знаходять несподіване застосування, справа, якою ви займалися із чистого інтересу, починає приносити прибуток. Дуже добре відбуваються ділові переговори, партнери готові погодитись на ваші умови. Можливі приємні звістки, що стосуються фінансів.

You cannot copy content of this page