Точний гороскоп на 10 жовтня: хто потрапив у “білий” список Всесвіту, у Риб день енерговитратний і непростим вийде

ОВЕН

Неприємностей виникне чимало, але всі вони переборні, чудово це розумієте, а тому не здаєтеся, якщо щось йде не так. Зможете налагодити стосунки з рідними. Можливий початок нового роману.

ТЕЛЕЦЬ

Відповідний день для відпочинку із сім’єю чи друзями. Поїдьте за місто, чи на риболовлю. Робота важливо, та відпочивати потрібно  значно більше.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

В цілому день непоганий, і провести його можна досить приємно. Не ставте перед собою важкодосяжних цілей, зараз краще задовольнятися малим, потроху, крок за кроком просуваючись в потрібному напрямку. Люди, які починають допомагати вам в цей день, ще довго будуть вашими союзниками.

РАК (23.06 – 23.07)

День приносить чимало хвилювань, але в цілому складеться вдало. Він підходить для нових починань в професійній сфері, нестандартні методи допомагають досягти успіху. Можливе отримання несподіваних ділових пропозицій від людей, з якими ви зустрічалися на конференціях, семінарах, світських заходах. Сприятливий день для обговорення сімейного бізнесу.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Незважаючи на дрібні непорозуміння, день пройде гарно. Дуже добре цей день підходить для прояву ініціативи. Сміливо вносите свої ідеї на розгляд, пропонуйте нестандартні рішення. Чим більше уваги ви до себе залучаєте в цей день, тим міцніше стають ваші позиції.

ДІВА (24.08 – 23.09)

У цей день вас чекає багато цікавого. Годі шукати пригоди – вони знаходять вас самі. На щастя,  своєчасно і правильно реагуєте на те, що відбувається навколо, не робите помилок, не допускаєте промахів. У вас будуть підстави пишатися своїми успіхами.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Цей день буде складним. Вкрай нетерплячі, а вміння спокійно дочекатися слушного моменту сьогодні абсолютно необхідно. Для ділових переговорів цей день не підходить,  надто емоційні. А ось для самостійної роботи день цілком підходить.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сьогодні для вас особливо важливі підтримка і схвалення рідних. Ви їх напевно отримаєте, але, можливо не в бажаному кількості. Не соромтеся хвалити себе самостійно – це теж піднімає настрій. Будьте уважні до своїх ближніх, покажіть, що їх цінуєте. Це піде на користь не тільки відносинам, але і вашому спільному проекту.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

День, що приносить величезну кількість дрібних неприємностей. У вас просто немає часу зайнятися тим, що дійсно важливо. Постійно щось залагоджуєте, виправляєте, приводите в порядок. Можливі невдалі фінансові витрати.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Переважає вплив позитивних тенденцій,  складається легко і вдало. Багато працюєте, і не дарм, нагорода за труди не змусить себе чекати. Високий творчий потенціал, рішення, які  приймаєте, настільки ж правильні, як і оригінальні.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Багато часу забирають розмови, які тільки на перший погляд здаються безглуздими. Між справою ви отримуєте важливу інформацію, знаходите нових людей для реалізації ваших задумів. День підходить для відвідування конференцій і семінарів, а також інших заходів, де можна зав’язати корисні знайомства.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Цей день обіцяє успіх в усіх справах. Можливим стає благополучне завершення роботи над складними проектами, які вже встигли вам добряче набриднути. Добре братися за нові справи – вони вас надихають. Ймовірна зустріч з цікавою людиною, яка негайно перейметься до вас симпатією.  Буде енерговитратним і складним.

Фото спеціально для Osoblyva.com