Точний гороскоп на 12 жовтня. У кого станеться подія, яка змінить ваше спокійне життя, на Близнюків чекає напружений день

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Зірки чекають від вас відповідального підходу до справ, вирішення складних питань, виправлення раніше зроблених помилок. Налаштовуйтеся на серйозний лад. Вам трапиться нагода блиснути собою, реалізувати творчий потенціал або засліпити кого-то своєю чарівністю.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Ймовірний успіх у фінансових справах, укладені в цей день угоди незабаром принесуть прибуток. Добре проходять переговори з жінками-партнерами. З чоловіками краще спілкуватися в неформальній обстановці. Нові знайомі зустрічають «по одягу» – пам’ятайте про це, коли будете збиратися на важливу зустріч.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Цей день не назвеш видатним, хоча свої плюси у нього є. Наприклад, день добре підходить для зустрічей з людьми, яких ви давно не бачили. Навіть після самої довгої розлуки ви легко знайдете спільну мову. Дуже сприятлива фінансова картина, можливі грошові надходження. Вас чекає напружений день

РАК (23.06 – 23.07)

Важко знайти спільну мову з оточуючими, в тому числі – з людьми, до яких ви щиро прив’язані. Ви не згідні ні з чиєю думкою, крім власної, тому багато ваших вчинки викликають негативну реакцію. Можливо порушення раніше досягнутих домовленостей, багатьом представникам знаків доведеться швидко міняти плани.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

День обіцяє цікаві знайомства, сьогодні ви привабливі для людей, які дійсно заслуговують на увагу. Добре проходять будь-які зустрічі, можна обговорювати ділові та фінансові питання в неформальній обстановці. Комерційна діяльність приносить прибуток.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Заздалегідь попередьте своїх недоброзичливців, що сьогодні у вас на шляху краще не стояти. Дістанеться кожному, хто спробує перешкодити вам досягти мети. Ви не тільки легко знаходите союзників, але і вміло використовуєте громадську думку в своїх інтересах. Треба відзначити, що іноді в хід йдуть інтриги і маніпуляції, але про це ніхто не здогадається.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Будьте дуже обережні! Ймовірність зруйнувати те, що ви довго і старанно створювали, причому стосується це як ділової сфери, так і особистих відносин. Важливі рішення приймайте без поспіху, навіть якщо навколишні будуть квапити вас. Постарайтеся спокійно проаналізувати всю наявну інформацію. Сприятливий день для початку навчання.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

День дуже приємний. Здається, що все виходить легко, вас чекають приємні сюрпризи, несподівані удачі. Проблеми, що турбували вас останнім часом, вирішаться несподівано швидко. Це не самий багатообіцяючий день з ділової точки зору, але будувати довгострокові плани можна.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Дружелюбність, чуйність, легкість в спілкуванні допомагають вам знайти нових шанувальників і друзів. Однак починаються в цей день відносини навряд чи будуть серйозними. Варто прислухатися до жіночих порад, вони виявляться корисними.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Дійте рішуче, сьогодні удача на вашому боці, і цим потрібно скористатися. Навіть маючи мінімумом інформації, ви розробляєте вірну тактику, будуєте плани, які незабаром вдасться реалізувати. Ваша праця приносить прибуток, можливі цінні подарунки.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Ваша віра в себе абсолютно безмежна, і для неї є підстави. Цей день буде пов’язаний з важливими перемогами, якщо ви знайдете в собі досить рішучості і хоробрості для того, щоб вступити в нелегку боротьбу з дуже сильним противником. Можуть виникати розбіжності з керівництвом і старшими родичами, але ви зможете довести свою правоту, нікого не ображаючи.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Не варто всерйоз розраховувати на те, що щастя і радість зваляться вам на голову. Дістати їх можна, але доведеться трохи попрацювати. Найкраще робити це в першій половині дня – саме цей період обіцяє ефективну діяльність будь-якого роду і благополучне вирішення будь-яких питань.

Фото спеціально для Osoblyva.com