Точний гороскоп на 16 жовтня: день буде легким і приємним, багато представників знаків повірять, що можуть досягти будь-яких цілей

ОВЕН (21.03 – 20.04)

День буде легким і приємним, багато представників знаку відчують себе окриленими, повірять, що можуть досягти будь-яких цілей. На жаль, це не так: можливі розчарування, зустрічі не виправдають очікувань, не виключені фінансові втрати.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Постарайтеся використовувати ранок максимально ефективно – це найвдаліша і багатообіцяюча частина дня. На жаль, з кожною годиною ситуація стане складніше, і після обіду буде непросто довести до кінця навіть найпростіші справи. Ви занадто багато сперечаєтеся і часом ображаєте хороших друзів – не виключено, що саме через це вони незабаром відмовляться допомагати вам.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

День обіцяє великі успіхи, особливо тим, хто не сидить склавши руки і не боїться важкої роботи. Сьогодні вам доведеться займатися не тільки своїми, але й чужими справами, але така перспектива вас нітрохи не переймає ви із задоволенням допомагаєте тим, хто опинився в складній ситуації.

РАК (23.06 – 23.07)

Сьогодні будьте уважні, події цього дня підкажуть, як буде змінюватися ваше життя протягом наступних декількох місяців. На щастя, інтуїція ваша дуже чутка і вчасно підказує, що і коли слід робити, особливо, які вчинки, щоб не довелося шкодувати. У багатьох Раків з’являться нові професійні цілі і інтереси.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Якщо ви розхвилюєтесь то втратите душевну рівновагу, ситуація, і без того непроста. Випробування, що випадають сьогодні на вас, зустрічайте сміло, не відмовляйтеся через них від своїх цілей і принципів. Багатьма вчинками, які сьогодні даються нелегко, ви пізніше будете пишатися.

ДІВА (24.08 – 23.09)

День незвичайних вчинків, оригінальних рішень, якими ви здивуєте не тільки оточуючих, але навіть себе. Події цього дня можуть покласти початок значних змін на краще в вашому житті, якщо ви не будете чинити опір і сперечатися з обставинами. Можливі розбіжності з рідними, відкритого конфлікту ви не допустите, але деякий час у відносинах буде присутня напруженість.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Дуже насиченою і сприятливою обіцяє бути перша половина дня. Хоча вирішити якісь глобальні питання, що хвилювали вас останнім часом, в цей період навряд чи вдасться, але настрій у вас буде хорошим, життєрадісності і оптимізму ви не втратите, а, можливо, і корисними знайомствами обзаведетеся. Не виключені і пригоди самого романтичного.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Зосередьтеся, цей день вимагає серйозного ставлення до справ, навіть незначних. Те, з чим ви раніше справлялися граючи, сьогодні здається складним, доводиться прикладати значно більше зусиль для досягнення поставлених цілей. Але найбільше псує день ваша власна дратівливість.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Головне – не робити нічого важливого з ранку. Цей час несприятливий, суперечливий і неспокійний, ймовірність помилок дуже висока, до того ж не виключені непорозуміння, які завадять вчасно закінчити розпочате. Після обіду ситуація почне змінюватися на краще, тут-то і можна починати діяти.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Вдалий день, особливо для різноманітних комерційних починань особливо торгівлі. Ваше ділове чуття незвичайне, грошима ви розпоряджаєтеся безпомилково. Але і ті, хто до фінансових питань не має ніякого відношення, проведуть день плідно і будуть задоволені результатами своєї праці.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Перша половина дня пройде напружено. Для багатьох цей час буде пов’язано з якимись неприємними розмовами, з’ясуванням відносин. Люди, яких ви звикли вважати союзниками, змінять своє ставлення до вас, до того ж можуть плести інтриги або розпускати чутки за вашою спиною.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Менше хвилюйтеся, більше робіть – це найпростіший спосіб уникнути переживань, похмурих думок і перепадів настрою, які можуть зіпсувати день. Чим більше ви зайняті, тим легше зберігати душевну рівновагу. До того ж працюєте ви плідно, і результати будуть прямо пропорційні докладеним зусиллям.

Фото спеціально для Osoblyva.com