Точний гороскоп на 17 листопада: Овен, на вас чекає плутанина в роботі, після якої вас чекають збитки, Водолії можуть спокійно подорожувати

Овен

День не найкращий у фінансовому відношенні, на вас чекає плутанина в роботі, після якої вас чекають збитки. Зустрічі з партнерами у першій половині не принесуть бажаних результатів. Навпаки, зростає ймовірність порушення та розриву домовленостей, обману та інтриг. Якщо справи вимагають термінового вирішення, краще перенести переговори на пообідній час.

Телець

Не слід приймати поспішних рішень, оскільки вони можуть бути помилковими. Зараз здатність бачити ситуацію чітко та об’єктивно знижена, тому ви можете упустити важливі деталі та нюанси. Обставини, що раптово відкрилися, зб’ють з пантелику і похитнуть вашу впевненість. Спілкування з начальством та звернення до вищих інстанцій буде малопродуктивним, як і будь-яка робота, пов’язана з документами, інформацією та комп’ютерною технікою.

Близнюки

На вас чекають труднощі та перепони буквально у всіх сферах життя. І хоча Близнюки докладуть максимум зусиль для того, щоб зберегти статус-кво, уникнути проблем не вийде. Вам буде нелегко дійти компромісу з партнерами з бізнесу та товаришами по службі, проте якщо цього не зробити, стан справ помітно погіршиться, оскільки спільні праці можуть піти нанівець.

Рак

Незважаючи на те, що ви будете сповнені енергії і налаштовані на конструктивні дії, не сподівайтеся, що все вийде гладко і легко. Насамперед тому, що спілкування з партнерами та оточуючими буде непростим і забере багато часу та сил. Втім, із цього не випливає, що їх однозначно варто уникати. Якщо запастися терпінням, можна знайти рішення, які влаштують всіх.

Лев

Весь день вас супроводжуватиме відчуття легкості та емоційне піднесення, що дозволить легко та невимушено вирішувати особисті та професійні питання. Левів очікують успіху, особливо якщо вони займуться господарськими питаннями, запланують облаштування офісу або наведення ладу на робочому місці.

Діва

Ваше самопочуття знаходиться на висоті. Прекрасний день для взаємодії з оточуючими: можна виступити з пропозицією перед керівництвом або обговорити низку важливих питань із колегами та компаньйонами. Тільки не надумайте запланувати це на обідній час — ви будете надто прискіпливі до дрібниць, і замість ефективної розмови може вийти обмін шпильками.

Терези

Незважаючи на те, що на роботі ви діятимете сміливо і впевнено, успіх не гарантований і легко досягти бажаного не вийде. Також ймовірні фінансові труднощі та вимушені витрати.

Скорпіон

Кілька разів на день ситуація кардинально зміниться. Позитивний настрій та успіх на професійній ниві можуть поступитися місцем дратівливості та невдач. Скорпіонам, задоволеним собою та впевненим у прийнятих рішеннях та результатах праці, не вдасться переконати начальство у тому, що все зроблено найкращим чином.

Стрілець

Не найкращий день для того, щоб провести його зі своєю другою половинкою. Стрільці будуть сперечатися з незначних приводів і негативно реагувати на будь-які слова, які суперечать їх точці зору.

Козеріг

Вам буде важко знаходити спільну мову з іншими людьми. Козероги зіткнуться з тим, що не зможуть правильно відреагувати на чужу критику, поставитися до неї з розумінням та повагою. Тим часом, слід згадати, що почуття такту і дотримання правил, прийнятих у суспільстві, і пристойності знімають напругу і допомагають легко уникати конфліктів, що зароджуються.

Водолій

Не найпростіший день для спілкування із зовнішнім світом, труднощі супроводжуватимуть вас як на роботі, так і вдома. Водолії стануть об’єктом докорів та нарікань, причому зовсім необов’язково заслужено. Керівництво та колеги спробують перекласти на вас низку обов’язків, з якими не справляються самі.

Риби

День краще підійде для побудови планів, аніж їх втілення. Подумайте про те, чим слід зайнятися найближчим часом, щоб це дало задоволення і допомогло розслабитися. Риб відвідає натхнення, і вони зможуть придумати і сформулювати ідеї, які гідно оцінять. Але не поспішайте одразу ж ділитися ними з усіма. Ви можете спокійно подорожувати