точний гороскоп на 17 лютого: Тельці себе гідно оцінять, особливо щасливий день для Скорпіонів

Овен

Навіщо слухати людей, які кажуть, що Ви не зможете досягти однієї зі своїх цілей? Така чарівна і захоплена справою людина, як Ви, зможе подолати будь-які перешкоди на своєму шляху. Тому якщо хтось із начальства запалить перед Вами червоне світло, закінчаться гроші в гаманці або погана погода зіпсує плани на прогулянку, зверніться до когось за допомогою. Ви знаєте, як потрібно просити людей про послугу, зверніться до них зі своєю проблемою.

Телець

Сьогодні Ви зможете об’єктивно себе оцінити. Така можливість це велика рідкість, тому скористайтеся нею по максимуму. Оцініть свої недавні досягнення та нагородіть себе належним чином. Якщо ніхто не має наміру Вас похвалити, зробіть це самі! Подаруйте собі невеликий подарунок або сходіть в одне з найулюбленіших місць. Пишаєтеся собою – Ви чесно заслужили на таке право!

Близнюки

Вам необхідно взяти участь у будь-якій гарячій дискусії, щоб простимулювати свій розум та зарядитися енергією. Тому не варто оточувати себе виключно однодумцями. Така компанія зробить цей день спокійним та приємним, але водночас знизить рівень креативності та обмежить Вас у можливостях. Пошукайте суспільства людей, чия думка відрізняється від Вашої – така компанія принесе Вам лише користь. Спілкування з людьми, які можуть впливати на Ваші погляди, сприяє особистісному розвитку.

Рак

Друзі наповнюють Ваше життя позитивом. Крім того, вони можуть дати відповідь на будь-яку загадку, над розв’язанням якої Ви б’єтеся. У когось є чудова ідея, яка допоможе Вам скласти план і наблизитися до кінцевої мети. Вони знають, як включити Ваші амбіції на повну потужність і змусити Вас побачити всі можливості, що є в наявності. Зв’яжіться з друзями та домовтеся разом пообідати чи повечеряти. Скористайтеся їх розумом та енергією!

Лев

Пильна увага до того, як на Вас дивляться інші люди, анітрохи не є дурістю та марною тратою часу. Адже хороша репутація має велике значення. Вона може відкрити перед Вами двері та змусити впливових людей прислухатися до Ваших слів. Подумайте сьогодні про те, наскільки надійною та гідною довіри людиною Ви здається навколишнім. Репутація повинна стати для Вас головним завданням, тому подумайте, як можна подати себе в кращому світлі. Одягніться краще, досліджуйте своє завдання детальніше і будьте впевнені у собі!

Діва

Незабаром у Вас з’явиться можливість вирушити в довгу подорож або якось змінити своє життя в географічному сенсі. Якщо Ви вже запланували поїздку, то вона пройде дуже вдало. Можливо навіть, що вона перевершить усі Ваші очікування, особливо якщо Ви виявите більше сміливості. Крім того, сьогодні відбудуться зміни на краще у фінансовій сфері. Поділіться несподіваним прибутком із тими, кого Ви любите.

Терези

Якщо хтось змушує Вас бентежитися, уникайте таких людей, як чуми, якими б красивими і привабливими вони не були. Люди, які подають двозначні знаки оточуючим, грають у свої ігри та ховають свою справжню сутність, не принесуть Вам жодної користі. Вони позбавлять Вас спокійного сну і нормального самопочуття. Зараз Вам потрібно триматися у звичних рамках та оточити себе перевіреними людьми, на яких завжди можна розраховувати.

Скорпіон

Якщо сьогодні Ви познайомитеся з кимось новим, будьте обережні — на шляху розвитку стосунків із цією людиною може виникнути несподівана перешкода. На щастя, це буде швидше забавно, ніж страшно, і все закінчиться тим, що ви посмієтеся над подією. Поки Ви будете використовувати почуття гумору у складних ситуаціях, все буде гаразд. Будь-які тертя швидко закінчуватимуться, тому що ви обоє не любите зациклюватися на дрібних неприємностях і намагаєтеся думати про інших людей тільки хороше. Особливо щасливий день для вас.

Стрілець

Сьогодні Ви зможете легко досягти бажаного в будь-яких переговорах, чи це спроба збити ціну або суперечку через паркувальне місце. Але найкраще те, що оточуючі будуть з радістю Вам поступатися. Ваша чарівність допоможе отримати будь-що без найменшої шкоди для інших людей. Таке відчуття, що цілий світ йде у Вас на поводі, і це значно покращить ваш настрій. Ваша популярність серед людей стрімко зростає.

Козеріг

Ви знайдете особливе задоволення в тому, щоб розмовляти та розважатися зі своїми друзями. Зараз Ви налаштовані з ними на одну хвилю, можливо, тому що останнім часом почуваєтеся надзвичайно комфортно. Порадуйте себе та друзів, запропонувавши якесь веселе спільне заняття. Можна пограти в м’яч, а якщо погода до цього не підходить, то в настільні ігри. Зберіться разом з людьми, з якими можете радіти життю, як дитина.

Водолій

Ви зараз якнайкраще налаштовані на отримання нових знань, і Ваш розум готовий засвоювати інформацію. Суперечливі речі більше не лякатимуть Вас, як раніше, і Ви самі захочете почути аргументи «за» і «проти», не ображаючись. Співрозмовник відкриє Вам очі на те, чого Ви раніше не знали, і це осяяння допоможе серйозно налагодити стосунки з кимось.

Риби

Знайдіть сьогодні час на те, щоб оцінити всю красу дрібниць життя – посмішка дитини, ранні квіти, чашка відмінної гарячої кави. Вашій креативності потрібне естетичне натхнення, тому спонукайте її красою навколишнього світу. Прогуляйтеся на свіжому повітрі, а якщо погода не дозволяє, знайдіть вікно з гарним виглядом і посидіть, дивлячись в нього. І не забувайте про те, що у будь-якій справі не зайвою буде приємна компанія.