fbpx

Точний гороскоп на 18 та 19 липня: день сприятливий для наведення порядку у фінансових справах, в тому числі отримання старих боргів, проведення угод з нерухомістю

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Багато зусиль буде витрачено на те, щоб домогтися цілей, важливих не для вас, а для кого-то другого. Інтуїція, довгий час підказує вам, з ким не варто мати справи, сьогодні мовчить, тому ви ризикуєте, довіритися якоїсь сумнівної особи, що призведе до фінансових втрат або проблем на роботі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

День буде складатися непросто. Справ багато, всі вони вимагають уваги, але зосередитися не вдається; через необхідність брати участь в різноманітних розмовах і дискусіях ви допускаєте помилки в роботі. Можливі серйозні розбіжності з жінками, особливо важко доведеться Тельцям, які працюють під керівництвом представниць прекрасної статі.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Сприятливий день для участі в конференціях і семінарах, можна обговорювати ділові питання в неформальній обстановці. А ось для роботи, особливо важливою, відповідальною і самостійною, він не підходить. Можливі серйозні розбіжності з керівництвом і впливовими людьми.

РАК (23.06 – 23.07)

Ви роздратовані через дрібниці і не замислюєтеся про те, щоб стримати негативні емоції, тому в першій половині дня ймовірність серйозних конфліктів дуже велика. Ви всім говорите те, що думаєте – і друзям, і колегам, і людям, від яких залежить розвиток вашої кар’єри.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Ви опиняєтеся в центрі уваги, хоча нічого не робите, щоб цього домогтися. Хтось вам напевно позаздрить, але турбуватися з цього приводу не варто: ця людина почне вам шкодити. День підходить для спілкування з жінками, особливо тими, які займають високе становище, вони нададуть цінні послуги.

ДІВА (24.08 – 23.09)

День підходить для укладання великих угод, в тому числі – пов’язаних з нерухомістю. Вдало проходять переговори з зарубіжними партнерами, ділові і розважальні поїздки за кордон складаються якнайкраще. Фінансова картина сприятлива, ви мудро розпоряджатися грошима.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Ви успішно вирішуєте робочі завдання, робите не тільки те, що було заплановано, але і ще дещо. День підходить для проведення ділових переговорів: на них ви покажете себе з кращого боку.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Кількість дрібних неприємностей і прикрих непорозумінь виходить за всі розумні рамки. Через необхідність постійно виправляти помилки (переважно чужі) у вас просто немає часу зайнятися тим, що дійсно важливо. Можливі невдалі угоди, фінансові втрати.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Ви набагато більше вперті й егоїстичні, ніж зазвичай, а часом ще й агресивні. Саме через це в першій половині дня виникають численні конфлікти, проблеми та суперечки. Розбіжності з керівництвом по якомусь незначному питанні можуть мати серйозні неприємні наслідки.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Ви досягнете поставленої мети, якщо будете керуватися здоровим глуздом і логікою, а не численними порадами та рекомендаціями близьких. Можуть виникнути складні ситуації; друзі і союзники прийдуть на допомогу, але лише після того, як ви почнете діяти самостійно.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Завдяки своїй розсудливості, обережності і практичного підходу до вирішення будь-яких завдань ви уникаєте помилок, які представники інших знаків напевно зробили б на вашому місці. Нікому не вдасться вас ввести в оману. Можливі розбіжності з керівництвом, але у важливих питаннях ви проявите твердість і досягнете свого.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Як би не складалися обставини, пам’ятайте – якщо ви будете обережні, нічого страшного вам не загрожує. Можливі проблеми в спілкуванні з молодими людьми: їм здається, що ви ведете себе нетактовно, і вони повідомляють про це, нітрохи не переживаючи зачепити ваші почуття.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page