Точний гороскоп на 2 липня: енергетика цього дня сприятлива практично для будь-яких справ і починань. День здійснення бажань та легких грошей

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сьогодні Овни захочуть бути повноправними господарями не тільки свого життя, але і своїх думок і планів. У цей день їм марно давати, а тим більше нав’язувати будь-які поради, Овен все одно зробить по-своєму. Сам же Овен при цьому сьогодні може бути напрочуд щедрий на поради іншим.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Сьогоднішній день обіцяє наповнити Тельців позитивною, творчою енергією! Їхні почуття і думки нарешті прийдуть в гармонійну рівновагу. У цей день Тельці навряд чи згадають, що таке нудьга, а будь-які прийняті ними рішення будуть відрізнятися мудрістю та виваженістю. Сьогодні Тельці здатні переконливо і красиво обґрунтувати будь-яку свою думку.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Сьогодні Близнюки легко можуть опинитися в центрі загальної уваги. І що цінно, увага ця буде занадто позитивна. Близнюки, доля дає вам ідеальні шанси для того, щоб реалізувати свої далекосяжні плани і мрії! Іншими словами, зараз саме час брати бика за роги. Сміливо йдіть до мети.

РАК (23.06 – 23.07)

Сьогодні хтось неодмінно спробує маніпулювати Раками. При цьому зроблено це буде дуже витончено, Раки можуть навіть не помітити, як виявляться під впливом якогось вмілого ляльковика. Якщо ви не хочете весь день танцювати під чужу дудку, вам не завадить більш критично ставитися до слів оточуючих.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Сьогодні весь день Леву буде чогось не вистачати. І начебто день буде як день, і справи як справи, а в душі буде хотітися чогось незвичайного, екстраординарного. Навколишня дійсність такого шансу не надасть, так що Леву залишиться сподіватися в цьому питанні тільки на себе.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Сьогодні Дівам неодмінно захочеться зробити що-небудь потрібне і корисне. Що більше, захочеться настільки, що вони не зможуть втриматися від спокуси підключити до цього оточуючих, в першу чергу своїх домашніх. Найпростішим рішенням буде затіяти вдома перестановку меблів або хоча б прибирання, де кожному знайдеться свій фронт робіт.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Енергетика цього дня сприятлива практично для будь-яких справ і починань. Шкода тільки, що саме сьогодні у Терезів появиться надмірна реакція на дрібниці. Через це вони ризикують втратити численні можливості, які щедро надає цей день, розмінявши всю свою енергію на дрібниці.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сьогодні Скорпіон може наочно переконатися, що життя – це не гра в солдатики, і навколишні аж ніяк не налаштовані виконувати роль слухняних ляльок. Якщо до середини дня бажання командувати і маніпулювати людьми у Скорпіона не пропаде, то найрозумнішим рішенням буде застосувати його в який-небудь комп’ютерній грі.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Сьогодні справи у Стрільця обіцяють складатися легко і без зайвих потрясінь. У цей день ваша самоорганізація може здивувати не тільки оточуючих, але і вас самих. Додатково до всього у Стрільця прокинеться здатність знаходити що-небудь цікаве в звичайних заняттях.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

У всьому, що стосується грошей і почуттів, Козероги сьогодні будуть господарями становища. Достатньо зберігати внутрішню рівновагу, і справи у Козерога в цей день будуть складатися дуже позитивно. Можна навіть поговорити з начальником про надбавку до зарплати.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Сьогодні доля готова надати Водолію всі можливі шанси для того, щоб хоча б на сходинку піднятися в суспільстві. Ні, напевно, немає ситуації, яку Водолій не зумів би сьогодні витончено розрулити, витягуючи з цього максимальну вигоду для себе. Єдине, що можна порадити Водолію, так це не втрачати контроль над емоціями.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Сьогодні Риби можуть з головою зануритися у розв’язання домашніх питань. І треба сказати, що вирішуватися ці питання буде набагато легше, ніж зазвичай. Взагалі атмосфера у вашому домі сьогодні обіцяє бути позитивною, і причиною цьому буде ваша здатність залагоджувати непорозуміння ще на ранніх стадіях.

Фото pixabay.com