Точний гороскоп на 20 жовтня: у Риб день вдалий для доленосного рішення! Ви на порозі серйозних змін!

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Перша половина жовтневого дня складеться дуже сприятливо. Важливо не тільки насолоджуватися цим, але і використовувати вплив позитивних тенденцій. Підходить для спілкування з керівництвом, обговорення питань, що стосуються вашого можливого просування по службі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Зосередьтеся на роботі, постарайтеся не наробити помилок, навіть якщо займаєтеся справами дрібними і не дуже важливими. Це один з тих днів, коли будь-який промах може мати неприємні наслідки. В першу чергу це стосується Тельців, що займають керівні позиції, рядовим співробітникам також потрібно бути уважнішими.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Все задумане виходить добре. Не завжди це ваша заслуга, але ви так щиро радієте будь-яким перемогам, що ніхто не нагадає вам про це. Ваша здатність використовувати будь-які обставини в своїх інтересах сьогодні проявиться повною мірою. До жодних неприємних наслідків, втім, це не призведе.

РАК (23.06 – 23.07)

День відносно спокійний, не ускладнений якимись серйозними проблемами і тому дозволяє трохи відпочити і відновити сили. За нові справи варто братися лише в тому випадку, якщо ви абсолютно впевнені в підтримці, в тому числі і фінансової.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Вдалий день. Ви не тільки відмінно справляєтеся з усім, що задумали, але і домагаєтеся значного прогресу в справах, до яких раніше не вирішувалися підступитися через їх складності і заплутаності

ДІВА (24.08 – 23.09)

Немає підстав для занепокоєння. Переважає вплив позитивних тенденцій, і вам щастить як в ділових починаннях, так і у вирішенні особистих. Незвичайні і навіть екстравагантні вчинки приносять блискучі плоди. У цей день краще покладатися на власну інтуїцію, ніж на чиї б то не було поради.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Вам належить боротися з більш сильним працівником, до того ж на рідкість підступним. Взагалі, в цей день слід особливо уважно ставитися до рекомендацій, які дають оточуючі.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Все вийде, причому чим раніше ви візьметеся за справи, тим більшого успіху досягнете. У першій половині дня можна вирішувати важливі питання будь-якого роду. В другій краще зосередитися на особистих справах, допомогти друзям і родичам.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Зосередьтеся на роботі, найкраще – вимагає творчого підходу і фантазії, в ній ви зможете досягти великих успіхів. З’являється можливість довести до переможного кінця безнадійну справу. Хто раніше відмовляв в допомозі, сьогодні охоче прийде на виручку.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Краще не привертати до себе уваги. Ваші недоліки сьогодні будуть більш помітними, і критики ви почуєте більше, ніж компліментів. Небажано також братися за вирішення якихось важливих професійних питань, а вже конфліктів з керівництвом і впливовими людьми просто необхідно уникати.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Проблеми можуть виникнути в першій половині дня, особливо для тих, хто призначив на цей час важливі зустрічі і переговори. Спільну мову з співрозмовником знайти вкрай важко, навіть якщо ви поділяєте інтереси один одного, суперечки неминучі. Можливі фінансові витрати.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Можливі значні грошові надходження, вдалі угоди. Можна робити великі покупки, шкодувати про них не доведеться. Чуйність, сприйнятливість, увага до деталей допомагають вам навіть в неоднозначних обставинах уникати помилок, які зробили б представники інших знаків, якби вони опинились на вашому місці. День вдалий для доленосного рішення! Ви на порозі серйозних змін!

Фото спеціально для Osoblyva.com