fbpx
Гороскоп

Точний гороскоп на 21 липня: Овни, будьте готові до сюрпризів. Цей день підходить для початку великих справ і серйозних проектів

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Будьте готові до сюрпризів. Не виключено, що ви отримаєте новини, які змусять вас змінити своє життя. Овни бачать нові можливості та розуміють, як ними можна скористатися. Деякі представники знаку дивують оточуючих  точністю своїх суджень, інші помічають те, що пройшло повз увагу оточуючих.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

З професійної точки зору день вкрай невдалий. Ви робите масу помилок, допускаєте промахи навіть там, де все гранично ясно і зрозуміло. Тельці, зайняті оформленням фінансових або майнових документів, можуть зіткнутися з труднощами.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Чи не найпростіший день: ви дуже гостро реагуєте на те, що відбувається, дуже близько до серця приймаєте будь-які дрібниці. Все це заважає зосередитися, тому працюєте ви як-небудь. Однак керівництво не висуває претензій, і в цілому обстановка на роботі буде сприятливою. Можлива втрата дрібних речей, незначних грошових сум.

РАК (23.06 – 23.07)

День складається не дуже вдало. Ви зазнаєте невдачі в багатьох починаннях, ображаєтеся на людей, які відмовляють вам у допомозі, хоча у них є для цього підстави. Постарайтеся не сваритися з впливовими особами: якщо конфлікт затягнеться, ви багато втратите. Важливо гранично коректно поводитися з колегами і діловими партнерами: проблеми у відносинах з ними вам зараз абсолютно ні до чого.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Не варто в цей день братися за щось грандіозне, краще обмежитися поточними справами, вирішити ті дрібні, практичні завдання, спогади які часто заважають вам зосередитися. Бажано утриматися від незапланованих покупок, а всі розрахунки вести гранично акуратно: в них можуть бути помилки.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Вас легко залучити в сумнівні починання – ви занадто довірливі, що не перевіряєте тієї інформації, яку отримуєте, часто йдете на поводу у малознайомих людей. При цьому до власної інтуїції ви не прислухаєтеся, а даремно – її підказки вірні, точні і своєчасні.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Є шанс отримати підтримку впливових осіб. Намагайтеся ненав’язливо, але наполегливо демонструвати свої особисті якості, беріть участь в нових проектах, проявляйте ділову ініціативу. Ваші ідеї зустрічають з розумінням, хоча далеко не всі з них можуть бути негайно реалізовані.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

День цей навряд буде приємним, і справа тут не в тому, що він пов’язаний з якимись особливими проблемами або труднощами, а виключно у вашому ставленні до подій навколо. Дратує кожна дрібниця, колеги та близькі люди наче змагаються в здатності відчувати ваше терпіння, а здобуті перемоги чомусь не радують.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

У першій половині дня виникнуть проблеми, над вирішенням яких доведеться поламати голову. Головна ваша помилка в тому, що ви не враховуєте думки оточуючих, керуйтеся тільки власним уявленням про те, що і як має бути. Можуть виникати конфлікти з колегами і діловими партнерами, особливо важко порозумітися з жінками.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Далеко не всі задуми цього дня вдається реалізувати в їх первозданному вигляді: вплив обставин і людей, які втручаються у ваше життя, дуже сильно і не дуже сприятливо. Варто переглянути відносини з керівництвом: зараз можна змінити їх на краще.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

День проходить безглуздо, як би ви не старалися зайнятися чимось корисним, зробити це не виходить. Якщо вас ніхто не відволікає від розпочатої справи, ви самі кидаєте його і перемикаєтеся на що-небудь інше. Емоційний фон нестабільний, багато Водоліїв стають вередливими, ладити з ними можуть тільки самі терплячі і люблячі люди.

РИБИ (20.02 – 20.03)

День пов’язаний з реалізацією давніх планів, а можливо – і виконанням таємних бажань. Не бійтеся робити те, що хочете: у вас все вийде, навіть якщо навколишні спочатку будуть проти або оцінять ваші ідеї не надто високо. Ділові відносини переплітаються з особистими, не виключено початок службового роману.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page