fbpx

Точний гороскоп на 26 червня: відповідний день для початку нових справ, вдалих поїздок, хтось може змінити своє життя, причому кардинальним чином

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Беручи будь-які рішення, що стосуються роботи, будьте гранично обережні і уважні до дрібниць. Небажано йти на ризик, не можна покладатися на людей, які обіцяють багато. Плани, що стосуються довгострокового співробітництва або зміни роботи, вдасться здійснити з великими труднощами.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Відповідний день для початку нових справ, в тому числі серйозних і важливих. Ви енергійні і рішучі, втілюєте задумане в життя, не відкладаючи, домагаєтеся успіху в багатьох починаннях. Плідно проходять ділові переговори, є шанс знайти нових союзників. У цей день добре починати вивчення практичних дисциплін.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Постарайтеся максимально ефективно використовувати першу половину дня – вона добре підходить для роботи, вирішення фінансових питань, спілкування з впливовими людьми і представниками державних організацій. Особливо вдалим в професійному відношенні день буде для тих, хто за родом своєї діяльності пов’язаний з мистецтвом, шоу-бізнесом, індустрією розваг.

РАК (23.06 – 23.07)

Переважає вплив негативних тенденцій, день буде непростим. Ви частіше звичайного сваритеся з оточуючими, особливо складно виявляється порозумітися з жінками. Небажано купувати одяг, предмети інтер’єру, аксесуари – вас приваблює все яскраве і екстравагантне, але ці речі вам швидко набриднуть.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Ви відмінно ладите з людьми, розумієте, кому, що і в який момент потрібно сказати, а від висловлювань, які могли б здатися образливими, стримуєтеся. Це допомагає уникнути конфліктів, але не сприяє досягненню поставлених цілей.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Покладайтеся на свою інтуїцію – вона допомагає знаходити відповіді на ці запитання, вирішувати багато проблем. Є шанс укласти вигідні угоди, зміцнити своє фінансове становище. Бізнесменам цей день обіцяє прогрес у переговорах з діловими партнерами, вдалі поїздки.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Якщо ви відчуваєте, що морально готові до кардинальних змін в житті – починайте рішучі дії, не відкладаючи. Цей день добре підходить і для втілення в життя амбіційних професійних задумів, і для початку вирішення складних проблем особистого характеру, з якими швидко не впораєшся.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Не виключені проблеми на роботі, можливі серйозні розбіжності з керівництвом і конфлікти з колегами. Лише найуважнішим Скорпіонам вдасться уникнути фінансових втрат. Небажано приступати до реалізації нових проектів, обговорювати питання, що стосуються довгострокового співробітництва.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Фінансова картина несприятлива, можливі незаплановані витрати. Не варто розраховувати на те, що в цей день вам повернуть старі борги або виплатять якісь компенсації. Професійні успіхи можливі, але для їх досягнення доведеться докласти чимало сил.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

День спокійний і приємний. Беручись за важливі справи, ви не розраховуєте негайно домогтися запаморочливих успіхів, але результати вашої праці перевершують очікування. Непогано складаються стосунки з колегами, так і керівництво сьогодні налаштоване по відношенню до вас дуже добре – варто скористатися цим для вирішення якихось важливих для вас питань.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Відповідний день для нових справ, в тому числі – зовсім не схожих на те, чим ви займалися раніше. За рішення будь-яких завдань, навіть найскладніших, ви беретеся з непідробним ентузіазмом, легко знаходите людей, готових прийти на допомогу або дати добру пораду. Особиста чарівність допомагає на ділових переговорах.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Наскільки ви складні питання ставив перед вами цей день, немає сумнівів в тому, що ви швидко знайдете відповідь на них. Життєвий потенціал високий, і навіть при серйозних навантаженнях перевтома вам не загрожує, і в будь-яких обставинах ви збережете гарний настрій. Нагадають про себе старі знайомі, можливі незаплановані візити далеких родичів.  Ви зможете змінити своє життя, причому кардинальним чином.

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page