fbpx

Точний гороскоп на 30 січня: Левам- сприятливі подорожі та романтичні стосунки, а Скорпіонам нові перспективи

Овен

Сприятливий день для тих, хто працює у сфері торгівлі, займається комерційною діяльністю чи організацією ділових заходів. Дуже продуктивно відбуваються зустрічі, обговорюючи професійні питання, ви відстоюєте свою точку зору.

Телець

Вам важко порозумітися з людьми, з якими доводиться спілкуватися цього дня, ніяк не вдається показати себе з хорошого боку. Цей день не підходить для складання усних іспитів, зустрічі з потенційними роботодавцями. Існує небезпека втратити старих союзників. Крім того, Тельці ризикують закохатися в людину, яка не відповість їм взаємністю.

Близнюки

Вдається вирішити серйозні проблеми, можливий початок нового життєвого етапу, який буде простіше і сприятливіший за попередні. Хоробрість і рішучість вітаються – саме ці якості допоможуть вам скористатися можливостями, що відкриваються.

Рак

Ви неправильно оцінюєте ситуацію, що склалася, через це можуть виникнути серйозні проблеми. Багато представників знаку схильні відкладати в довгий ящик будь-які справи і вдаватися до розваг, забувши про професійні зобов’язання та обіцянки, дані близьким людям.

Лев

Можна йти на ризик: зірки сьогодні на вашому боці, тож невдач можна не побоюватися. Розширюється коло спілкування, ви зустрічаєте людей, які вам будуть корисні. Можливо початок романтичних стосунків, які будуть складатися дуже гармонійно та принесуть вам багато радості. Сприятливий день спілкування з дітьми. Весною сприятливі подорожі.

Діва

Цього дня добре приступати до великих та важливих справ, реалізації планів, які спричинять кардинальні зміни у житті. Вам властиві не тільки цілеспрямованість, але й розсудливість — а це означає, що ви зможете зупинитися, якщо зрозумієте, що вибрали неправильний шлях.

Терези

День дуже сприятливий, особливо для Терезів, серед яких переважають жінки. З представниками прекрасної статі ви чудово ладнаєте, їхню підтримку важко переоцінити. З’являються нові проекти та завдання, ви відчуваєте непідробний інтерес до своєї роботи, і тому робите її якнайкраще.

Скорпіон

Цей день можна використовувати для того, щоб навчитися чогось нового, розширити свій світогляд, отримати цінну інформацію. Скорпіонам вдається швидко відокремити головне від другорядного, на дрібниці представники знаку не відволікаються. З’являються нові ідеї та перспективи, ви готові ризикнути та знаєте, що саме це допоможе досягти успіху. Не забувайте допомагати тим, хто цього потребує.

Стрілець

День сповнений турбот, чимало часу займає вирішення чужих проблем. Всі, кому ліньки зробити хоч щось самостійно, йдуть до вас. Ви ж терпляче і доброзичливо вислуховуєте скарги, а потім беретеся до справи. Власні плани так і залишаються нереалізованими, але вас це поки не засмучує.

Козеріг

Ви вимогливі не лише до оточуючих, а й до себе. Цей день обіцяє Козерогам перемогу над власними слабкостями та шкідливими звичками. Представники знаку використовують чужий досвід, охоче дотримуються добрих порад. Єдине, що може викликати проблеми – це ваше честолюбство, яке не завжди виправдане.

Водолій

Перша половина дня буде дуже сприятливою. Цей час пов’язаний не лише з професійними успіхами, а й із покращенням стосунків із колегами. Багато Водоліїв знаходять нових союзників, причому часом – з-поміж людей, які ще зовсім недавно були на боці недругів, і тільки зараз, розібравшись у ситуації, зрозуміли, кого воліли б підтримувати.

Риби

Все складеться добре, якщо ви не поспішатимете. Цей день не підходить для того, щоб приймати важливі рішення похапцем, не варто розраховувати, що якась ідея, що раптово відвідала вас, виявиться дійсно блискучою. Зате можна і треба повернутися до якихось раніше складених планів: нарешті настав сприятливий момент для реалізації.

You cannot copy content of this page