Точний гороскоп на 4 січня: когось чекають важливі зміни, Скорпіони-день може призвести до розривів відносин і обнулення всіх домовленостей

Овен

Вам буде цей день складним. Є достатньо причин для переживань та хвилювань, а ось душевних сил та енергії замало. Ви дуже швидко здаєтеся, і тому змушені задовольнятися дуже скромними успіхами. Можливі невдалі угоди.

Телець

Вам не вдається зосередитись, і саме це стає причиною помилок – не надто серйозних, але численних. Небажано працювати із документами, займатися складними розрахунками. Непогано проходять ділові зустрічі, спілкування з важливими людьми приносить очікувані плоди, на нових знайомих вам вдається справити гарне враження.

Близнюки

Сприятливий день для спілкування: ви легко знаходитимете контакт з людьми, розуміти їх думки і почуття, здогадуватиметеся про таємні бажання і справжні наміри. До того ж ви легко підказуєте оточуючим, як слід діяти, і допомагаєте уникнути конфліктів. В результаті навіть ті, хто був про вас невисокої думки, будуть досконало зачаровані.

Рак

Чим менше ви кажете, тим краще. Звісно, ​​зірки не радять вам весь день зберігати мовчання. Проте бажано все ж таки віддати перевагу лаконічним однозначним висловлюванням. В іншому випадку слова ваші можуть бути витлумачені хибно, що може мати неприємні наслідки для всіх.

Лев

Вдалий день. Ви швидко завершуєте справи, розпочаті раніше, і переключаєтеся на щось нове і ще цікавіше. Буде шанс зав’язати дуже корисне знайомство. Не проґавте сприятливу можливість для того, щоб налагодити стосунки з колегами: тут стане в нагоді ваша особиста чарівність, вміння вчасно сказати комплімент або запропонувати допомогу саме тоді, коли вона особливо потрібна.

Діва

Ви сповнені енергії, але не завжди здатні направити її у потрібне русло. Пам’ятайте, що, як би навколишні потребували допомоги, ваші власні справи також вимагають уваги. Тому важливо правильно розставити пріоритети та спланувати день так, щоб ви встигли реалізувати усі задуми. Витрати можуть бути несподівано великими, причому вони пов’язані не стільки з вашими потребами, скільки з очікуваннями оточуючих.

Терези

Імовірний успіх у фінансових справах, укладені цього дня угоди незабаром принесуть прибуток. Добре відбуваються переговори з жінками-партнерами; з чоловіками краще спілкуватися у неформальній обстановці. Нові знайомі судять про вас «по одягу» — пам’ятайте про це, коли збиратиметеся на важливу зустріч. Утримайтеся від екстравагантних вчинків.

Скорпіон

День непоганий, хоч і не надто багатообіцяючий: говорити про якісь важливі події не доводиться, але загалом враження залишається приємним. Вільний час бажано використати для того, щоб навчитися чогось нового, засвоєні знання та навички незабаром залишаться корисними. День може призвести до розривів відносин і обнулення всіх домовленостей.

Стрілець

Шукайте підхід до людей – у цьому запорука успіху. Якщо ви керуватиметеся лише власними бажаннями та ігноруватимете інтереси інших, то нічого доброго точно не досягнете. Надмірна амбітність і прагнення до грошей, що перевищує всі розумні межі, призведуть до серйозних неприємностей, якщо ваш здоровий глузд не виявиться сильнішим.

Козеріг

Вашому оптимізму можна позаздрити! Оскільки ви щедро ділитеся їм з оточуючими, можна не сумніватися, що всюди, де ви опиняєтеся, атмосфера буде найсприятливішою. Можливі зустрічі з людьми, які прибули здалеку, не виключено отримання в подарунок незвичайних речей, предметів антикваріату, екстравагантних нарядів та прикрас.

Водолій

Можливі несподівані поїздки, та й взагалі велика ймовірність того, що плани, які ви будували цього дня, доведеться міняти, причому буквально на ходу. Хоча оточуючі часом збивають вас з пантелику (не завжди спеціально), вам вдається прийняти правильні рішення, знайти оптимальний шлях до мети. Можливо отримання несподіваних подарунків та дуже привабливих пропозицій.

Риби

День навряд чи ознаменується якимись важливими подіями, але до всього, що відбувається, ви ставитеся дуже серйозно, тому уникнути тривог і заворушень навряд чи вдасться. Довіряйте своєму здоровому глузду більше, ніж порадам оточуючих, намагайтеся спочатку реалізувати власні ідеї, а вже потім – чужі.