Точний гороскоп на 4 травня: для Овнів- великі можливості, для Раків-приємні подіі

Овен

Сприятливий день, який відкриває великі можливості, передусім перед тими, хто не боїться шукати нові шляхи, приймати і втілювати в життя сміливі рішення.

Телець

Дуже багато незрозуміло, тому ймовірність промахів у цей день дуже велика. Ви керуєтеся лише власними бажаннями, мало замислюючись про те, чого хочуть оточуючі. На щастя, ви вчасно визнаєте свої помилки і намагаєтеся виправити їх якнайшвидше.

Близнюки

Необхідна увага до дрібниць, якщо ви пропустите щось на увазі, можуть виникнути серйозні проблеми. Це стосується і спілкування з людьми. Не просто слухайте, що вам кажуть, але й звертайте увагу на інтонацію та контекст, замислюйтесь про те, чому пролунали ті чи інші зауваження.

Рак

День насичений приємними подіями, різноманітними радощами, дивовижними збігами. Надходить багато цікавих пропозицій, які можна приймати, не побоюючись. Вам вдається зав’язати знайомство з людьми, ділове співробітництво з якими буде плідним та вигідним.

Лев

Розраховувати на легкі успіхи не варто, зате, доклавши зусиль, можна досягти непоганих результатів. Щоправда, далеко не всім Левам хочеться працювати в поті чола. До речі, нові знайомства можуть мати найромантичніше продовження.

Діва

Напружений нудний день. Вам доводиться займатися нудними одноманітними справами. Керівництво вами незадоволене, ви їм теж, з’являється привід замислитися про зміну роботи.

Терези

День складається добре. У вас є можливість залагодити якісь можливі останнім часом непорозуміння, виправити помилки. А якщо ні, то можна легко провести час, поспілкуватися з друзями.

Скорпіон

Це складний день, протягом якого у Скорпіонів з’явиться чимало приводів для занепокоєння. Представники знаку дуже близько до серця приймають усе, що відбувається довкола, їх легко образити у найкращих почуттях. Можуть виникнути серйозні розбіжності з близькими людьми, велика ймовірність, що недоречно упущене слово започаткує конфлікт.

Стрілець

В цей чудовий день намагаєтеся оточити себе гарними речами, намагаєтеся мати справу тільки з тими, хто привабливий зовні. Особисті якості людей, з якими вам доведеться зіткнутися в цей день, не вдасться оцінити правильно, що не найкращим чином позначиться на стосунках.

Козеріг

Ви легко піддаєтеся чужому впливу, у тому числі й поганому. Людей, які можуть спробувати маніпулювати вами, використовувати вас у своїх інтересах . Багато Козерогів з’являються деструктивні прагнення, представники знаку свідомо роблять те, що може зашкодити.

Водолій

Те, що не виходить одразу, рано чи пізно вийде обов’язково. Все, що від вас вимагається – не здаватися, діяти послідовно, пам’ятати про обіцянки, які ви давали друзям та близьким. Доводиться вибирати між своїми та чужими інтересами, щоб не розчарувати оточуючих.

Риби

День, коли ви демонструєте свої найкращі якості: доброту, великодушність, терпіння. З вами легко і приємно мати справу, але не можна не відзначити, що хтось, напевно, спробує зловживати вашою дружелюбністю.