Точний гороскоп на 5 лютого: Близнюків доля перевірить на міцність а Скорпіонам удача постукає у двері

Овен

Цього дня добре займатися тим, що справді викликає у вас інтерес. Справи, за які ви беретеся з щирим ентузіазмом, швидко вдасться довести до кінця.  Добре будувати довгострокові плани та обговорювати умови професійної співпраці.

Телець

Протягом дня можуть виникати труднощі, проте вони переборні – просто не здайтеся раніше часу і наполягайте на своєму, що б не відбувалося. Відкриваються нові можливості для творчої самореалізації, багато представників знаку знаходять несподіване застосування своїх талантів.

Близнюки

Ви дуже багато чим ризикуєте, але багато що можете і виграти. Представники знаку досягають запаморочливих успіхів, доля спочатку перевіряє їх на міцність, а потім засипає різноманітними подарунками. А ось розраховувати на легкі перемоги від самого ранку не варто.

Рак

Багато часу та сил забирає вирішення чужих проблем. Ви знаєте, що робите благородну справу – спочатку це надаватиме енергії, але згодом на зміну натхнення прийде спустошення. Плануйте день так, щоб ви мали можливість спокійно відпочити, побути наодинці з собою, відновити сили.

Лев

Ви здатні на те, що не під силу іншим. Намагайтеся зробити так, щоб цього ніхто не помітив, інакше вам негайно доручать вирішення всіх проблем людства. Кожен, хто потребує допомоги, перш за все йде до вас, не дивно, що на власні завдання може просто не залишитись часу.

Діва

Не варто думати, що успіх відвернувся від вас надовго. Надвечір вплив позитивних тенденцій дасть про себе знати. Але до цього часу краще виявляти обережність, особливо якщо ви займаєтеся чимось справді важливим. Є можливість фінансових втрат, причому вони можуть виявитися значно більшими, ніж ви очікували.

Терези

Займіться чимось корисним, цей день обіцяє бути дуже плідним, то чому б цим не скористатися? Можна вирішувати питання, що стосуються роботи, професійної та творчої самореалізації. Є можливість отримати цінну інформацію або навчитися чогось нового. Добре складаються стосунки з людьми, які розділяють ваші інтереси.

Скорпіон

Чекайте. Удача скоро постукає у ваші двері, але зараз вона ще в дорозі. Тому не слід поспішати з новими починаннями, та й за звичні справи краще братися з великою обережністю. Неоднозначні стосунки з колегами та діловими партнерами, нещодавній союзник може стати конкурентом.

Стрілець

Сприятливий день для ділових зустрічей, обговорення перспектив співпраці. Варто звернути увагу на людей, які виступають зі сміливими, неординарними ідеями – вони потребують вашої підтримки, а нагороду можна буде розділити. Можна «взяти під крило» початківця, але перспективного фахівця, і разом з ним приступити до реалізації якогось незвичайного проекту.

Козеріг

Можна попрацювати, і то плідно, але для цього потрібно зосередитися на задачі, що стоїть перед вами. На жаль, думки так і намагаються вислизнути в якесь зовсім не робоче русло, та й емоції знижують працездатність майже до нуля. Необхідна розбірливість у контактах. Довіртеся своїй інтуїції, вона підкаже, з ким можна мати справу, а з ким – ні.

Водолій

Ви дуже намагаєтеся уникнути розбіжностей з оточуючими, але сьогодні всі начебто спеціально виводять вас з рівноваги, а тому раз у раз спалахують дрібні недомовки. Обговорювати професійні питання спокійно не вдається, поєднуються ділові та особисті інтереси, ви на будь-які зауваження реагуєте дуже емоційно. Намагайтеся відновити душевну рівновагу.

Риби

Чи варто планувати на цей день щось серйозне? Ви схильні забувати про свої професійні обов’язки та заплановані справи, гнатися за новими враженнями. Логіка і здоровий глузд не в змозі протистояти вашим бажанням, навіть швидкоплинним. Можливі значні витрати.