Точний гороскоп на 6 липня: спокійний день, небагатий новими ідеями і можливостями, зате дозволяє довести до кінця раніше розпочаті справи

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Перша половина дня буде досить складною. Вплив негативних тенденцій, сильно емоційний фон несприятливий, у багатьох представників знаку буквально опускаються руки. До того ж є реальність занепаду сил. Варто віддати перевагу відпочинку.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

У родині складається непроста ситуація, вам належить ухвалити важливе рішення в поодинці: розділити з вами відповідальність за нього ніхто не захоче. Можливі серйозні фінансові проблеми, причому, що труднощі можуть носити довгостроковий характер – подумайте, як можна скоротити витрати. Брати гроші в борг небажано.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Хоча не все йде гладко, намагайтеся не занадто засмучуватись: труднощі, що виникають в цей день, в більшості своїй, переборні. До того ж вам не потрібно вирішувати всі проблеми самостійно, адже люди, готові допомогти, будуть поруч. Бажано утриматися від незапланованих поїздок, особливо в другій половині дня.

РАК (23.06 – 23.07)

Спокійний день, небагатий новими ідеями і можливостями, зате дозволяє довести до кінця раніше розпочаті справи, навести порядок вдома, подумати над питаннями, які цікавили вас останнім часом. Можливі дрібні розбіжності з близькими, але почуття гумору і делікатність допоможуть вам не допустити сварок.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Вдалий день. Найбільш сильним буде вплив позитивних тенденцій в сфері особистих відносин. Одиноким представникам дня цей день обіцяє нові знайомства, а тим, хто вже зустрів свою «половинку», приємне спілкування з коханою людиною. Пари, які багато останнім часом з′ясовували відносини, зможуть знайти спільну мову і покласти край розбіжностям.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Нових проблем цей день не приносить, а ось до вирішення старих змушує підійти дуже серйозно. Можливі суперечки з близькими людьми, недомовки через гроші. Ваші плани, що стосуються загального майна, не отримують підтримки. Постарайтеся ухилитися від контактів з людьми, з якими вас пов’язують заплутані і неоднозначні відносини.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Вдалий день. Ви не втратите можливість реалізувати якісь давні плани, втілити в життя задуми, які довго виношували, узяти гору над недоброзичливцями. Для багатьох Терезів цей день буде пов’язаний з отриманням інформації, яка відкриє перед представниками знаку нові ділові перспективи.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Чим менше ви ризикуєте, тим краще – це один з тих днів, коли обережність дуже важлива. В першу чергу це стосується фінансових справ: авантюри, сумнівні угоди, спонтанні покупки в цей день вкрай небажані. Перш ніж прийняти якесь важливе рішення, що стосується роботи, порадьтеся з людиною, якій довіряєте.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Переважає вплив негативних тенденцій, тому не варто розраховувати на те, що день буде легким і приємним. Але труднощі вас не лякають: ви знаходите спосіб подолати перешкоди, навіть якщо заради цього доводиться відмовитися від якихось раніше складених планів. Дуже важлива підтримка близьких людей, саме завдяки їй ви зберігаєте спокій у важких ситуаціях.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Дуже вдалий день, в першу чергу – з точки зору особистих відносин. Ви дійсно з півслова розумієте людей, з якими спілкуєтеся, правильно оцінюєте тих, кого бачите вперше, і робите на них найсприятливіший враження. Відповідний день для початку будь-яких відносин.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Нелегко добитися бажаного, особливо в першій половині дня. Це напружений і складний час, коли навіть добре обдуманий крок може бути помилковим. Уникнути труднощів допоможуть поради досвідчених людей, в першу чергу – старших родичів.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Засмучують численні суперечки з родичами, не вдається довести до кінця якісь важливі справи, що вимагають об’єднання зусиль. До серйозного конфлікту справа не доходить, але ви незадоволені оточуючими, а вони – вами, тому у відносинах виникає напруженість.

Фото pixabay.com