fbpx

Точний гороскоп на 8 грудня: Тельцям покращення грошове, а комусь несподівані труднощі

Овен

В цей день не так просто добитися бажаного, але вам цілком під силу впоратися з впливом негативних тенденцій. Овни винахідливі та рішучі – це допомагає їм знаходити нові шляхи там, де інші тупцюють на місці. Якщо вам пропонують допомогу, приймайте її, але й тим, хто звертається до вас за підтримкою, не відмовляйте.

Телець

Хороший день для перегляду планів, які ви будували останнім часом. Непотрібне та зайве відійде практично само собою, і ніщо не заважає вам зосередитись на тому, що дійсно важливо. Дещо покращується фінансова ситуація, з’являється можливість зробити позапланові покупки.

Близнюки

Ви надзвичайно емоційно реагуєте на все, що відбувається навколо, ваші вчинки важко назвати обдуманими, а рішення – зваженими. Ви дуже часто ображаєте людей, легко наживаєте собі недругів. Багато Близнюків, які рухаються емоціями, вступають в суперечку, з якої навряд чи зможуть вийти переможцями.

Рак

Вам потрібно зберегти себе. Вплив негативної енергії сьогодні буде досить сильною, а це означає, що ймовірність непорозумінь та складних ситуацій є дуже високою. Головне – не втрачати віри у себе, навколишні вас підтримають, як побачать, що ви не сумніваєтеся в успіху.

Лев

Цей день обіцяє більше роздумів, ніж переживань, більше правильних висновків, аніж сильних почуттів. Ви дуже практичні, так що те, що відбувається, тільки радує. Вдається знайти відповіді на цілу низку важливих питань і перебудувати своє життя таким чином, щоб не повторювати старих помилок, не стикатися знову і знову з проблемами минулого.

Діва

Не найкращий день з погляду фінансів: гроші витікають крізь пальці і не обіцяють повернутися в найближчому майбутньому. Речі, які ви купуєте цього дня, навряд чи виправдають ваші очікування, вже дуже скоро ви замислитеся про те, як же їх позбутися. Життєвий потенціал знижений, ви втомлюєтеся набагато швидше, ніж зазвичай, навіть найпростіші справи здаються складними і втомливими.

Терези

Переважає вплив позитивних емоцій, день складається дуже добре. Корисно брати участь у реалізації масштабних проектів, розпочинати співпрацю з великими організаціями та впливовими людьми. Непогано складаються поїздки, проте часу вони можуть забрати трохи більше, ніж ви розраховували.

Скорпіон

Напружений день, що приносить величезну кількість неприємностей. У вас просто немає часу зайнятися тим, що дійсно важливо: ви постійно щось влаштовуєте, виправляєте, упорядковуєте. Можливі невдалі вчинки та фінансові втрати. Потрібна особлива обережність напротязі дня.

Стрілець

День проходить легко і спокійно, вам не потрібно робити нічого особливого – достатньо плисти за течією, і воно принесе вас туди, куди ви хотіли б потрапити. Варто прислухатися до порад жінок: їхні рекомендації варті того, щоб бути втіленими в життя. Можливі несподівані візити, ви будете раді гостям і чудово проведете час у їхній компанії.

Козеріг

Підходящий день для укладання великих угод та складання планів на наступний рік. Ваше ділове чуття бездоганне, легко розумієте, які починання перспективні, а які – ні. Переговори з партнерами приємні та цікаві, але поки що не приносять належного результату, наполягайте на своєму, і ви досягнете вигідних умов, хоч трохи пізніше.

Водолій

Ви дієте рішуче, не хочете відступати, навіть якщо на вашому шляху виникають перепони. Багато представників знака будуть приємно здивовані своїми здібностями, енергією та життєвою силою. День підходить для різноманітної творчості, пошуку оригінальних рішень. Вечір проведіть в оточені своїх близьких.

Риби

Ви стикаєтеся з несподіваними труднощами, але це не ставить вас у розгубленість. Навпаки – чим складніші завдання, які стоять перед Рибами, тим з більшим ентузіазмом представники знака беруться за їх вирішення. При цьому важливо правильно оцінювати свої сили. Здатність вчасно відступити позбавить вас неприємностей.

You cannot copy content of this page