fbpx

Точний гороскоп на 8 жовтня: кого чекають “золоті гори”, а кому доведеться значно економити

Робота на землі або ремонт квартир – все буде приносити стабільний дохід.

Завдання з 8 жовтня  по 8 грудня 2021 року

Місяць грудень є періодом підбиття підсумків у сфері, що визначається 10 домом. У кожного знака це своя сфера:

У Овна – кар’єра.

Для Тельця це – подорожі та навчання.

У Близнюків – читання літератури.

Раку, Стрільцю і Рибам варто стежити, щоб сім’я не заважала кар’єрі.

У Діви і Лева – відхід від егоїзму до вміння бачити вигоду в різних ситуаціях.

Водолій, Лев і Скорпіон можуть оцінити, як були розвинені їх навички лідерства

Овен. Можлива зустріч вчителів або отримання знань з книг. Овен може стати книголюбом, багато міркувати і нічого не робити, що ймовірно викличе кризу в кар’єрі, особливо у третьої декади.
Насичене спілкування може бути в колі однодумців, наприклад, в процесі відвідування конференцій, симпозіумів, конкурсів талантів і навіть краси.

Телець.  Тельці  вивчать інформацію про банківські продукти, а представники 2 декади розвинуть знайомства з музикантами або гуру на колективних заходах.
Вільний час витрачайте на себе і своє здоров’я. Змініть стиль харчування, дотримуйтеся режиму дня, відвідайте басейн або сходіть на масаж. Наприкінці тижня недовірливі та недоступні Тельці будуть готові впустити у своє життя одне чудове почуття – кохання, на якому тримається весь світ.

Близнюки. У Близнюків з’явиться нова перспектива в професійному житті. На вас чекає цікава пропозиція, але працювати доведеться багато. Не треба радіти завчасно, намагайтеся тримати емоції під контролем. Тверезо оцінюйте всі плюси та мінуси, і не полінуйтеся з’ясувати всю інформацію щодо цього. В останні дні тижня Близнюки зможуть налагодити відносини з тими, з ким мали певні розбіжності, причому вони самі зроблять перший крок до примирення.

Рак. Ймовірні розвиваючі подорожі, причому місця проживання можуть бути екзотичні – ашрами, незвичайні гостьові будинки, монастирі. Спільна подорож двох знаків води подарує їм пристрасть, романтику і натхнення. “Золоті гори саме для вас.”

Діва. Намагайтеся розкрити свій потенціал по максимуму. Якщо ви покинете зону комфорту, то ваше життя почне поступово змінюватися на краще. Буде дуже непросто, але людина звикає до всього. Приділіть увагу своєму здоров’ю. Займіться спортом, почніть з піших прогулянок і відмови від ліфта. Наприкінці місяця уникайте великих фізичних навантажень і віддайте перевагу розумовій праці. Можете зайнятися якимись медитативними техніками, приміром, йогою.

Терези. В цілому близьке коло спілкування – сусіди, клієнти, родичі, – буде радувати. Можливе спільне відвідування зі знайомими інтелектуальних ігор, кінотеатрів, лекцій.

Скорпіон. У вас почнеться новий етап життя, хоча навіть позитивні зміни даватимуться нелегко. Адже Скорпіони – люди з низькою адаптивною здатністю, тому вихід із зони комфорту може стати причиною появи почуття дискомфорту і невпевненості. Зміни стосуватимуться спочатку духовної сфери і тільки потім змін у всіх сферах життя.

Стрілець. Стрільця очікують спільні поїздки  з  сім’єю за кордон.

Козеріг. Козерогам слід почати ставити на перше місце свої особисті бажання і потреби. Все, що ви робите, повинно приносити користь і бути вигідним саме для вас, а не для дітей, подруги, начальника тощо. День буде досить насиченим і непередбачуваним, тому Козерогам доведеться непросто. Майже в кожній сфері життя відбудуться кардинальні зміни, тому доведеться пристосуватися до нових обставин, пройти адаптацію.

Водолій. Робіть лише те, про що у майбутньому не будете шкодувати. Щоб не піти хибним шляхом, розставте правильно пріоритети, а для цього слід досконало розібратися з проблемою. Не з’ясовуйте сімейні стосунки. Важливо взяти паузу, дати партнеру спокій.

Риби. Все буде добре за умови, що Риби перестануть самовпевнено покладатися тільки на себе і свої сили, а почнуть шукати інформацію про те, як інші люди вирішували подібні завдання.
Поважайте себе, навчіться визначати пріоритети і навчіться говорити “ні”, щоб позбутися від непотрібного баласту, який не йде вам на користь.

You cannot copy content of this page