fbpx

Точний гороскоп на літо 2021 року: в кого на рахунках все буде стабільно, як у швейцарських банках, а кому доведеться потрудитись, щоб заробити на гідний відпочинок, комусь потрібно бути дуже обережним у всиловлюваннях

ОВЕН (21.03 – 20.04)

У червні Ви відчуєте творчий порив – не відказуйтесь від нього, як від «чергової дурниці», навіть якщо Вам захочеться зайнятися чимось, в чому ви зовсім не компетентні. Неважливо, за яку саме ідею ви візьметесь  – шити одяг, писати книгу або танцювати – піддайтеся цьому бажанню. Велика ймовірність, що з часом це хобі стане для вас серйозним джерелом доходу. Але навіть якщо цього не станеться, ви розширите свій кругозір і укріпите віру в себе.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

У матеріальному плані Ви – одні з небагатьох, хто залишився на плаву під час пандемій. Літо не обіцяє серйозних фінансових припливів або успіху в нових починаннях, але в твоєму гаманці і на твоїх рахунках все буде стабільно, надійно і без потрясінь, як у швейцарському банку. Головне – не вкладати в ризиковані ініціативи, будь то валютні операції, акції або просто дорогі покупки. Доля і так прихильна до вас  не спокушай її зайвими ризиками.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Ситуація з роботою буде нестабільна – за невеликим успіхом несерйозний промах, і так день за днем. Не опускайте руки і не давайте дрібним невдачам де мотивувати Вас – робіть все, що в ваших силах, але не вимагайте від себе ідеального виконання будь-якого завдання. Краще сконцентруйтеся на побудові відносин з колегами і начальством, особливо, якщо з кимось вони були натягнутими – нормалізуйте клімат в колективі, дивіденди отримаєте вже в серпні.

РАК (23.06 – 23.07)

В роботі Вам доведеться зіткнутися з конкуренцією і навіть доводити власну компетентність, а Ви цього дуже не любите. Ви не давали привід засумніватися в своїх здібностях, але в вашому оточенні є заздрісники, які дуже хочуть знизити ваш авторитет в очах начальства або клієнтів. Будьте обережні у висловлюваннях, не афішуйте результати своєї праці і придивіться до найближчого оточення.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Час обзаводитися корисними знайомствами, а для цього потрібно проявляти більшу активність на роботі і з’являтися на ділових заходах, які  раніше ігнорували. Ви відмінні фахівці, але все ще не встигли зміцнити репутацію – спілкування з авторитетними професіоналами піде вам на користь, а якісь зв’язки можуть в майбутньому перерости у ваші бізнес-партнерства.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Ваші фінансові апетити будуть тільки наростати – захочеться накопичити на гідний відпочинок, оновити гардероб і частіше балувати себе дорогими процедурами. Для всього цього ви станете шукати нові способи заробітку або джерела доходу. Зірки говорять, ініціативи будуть успішні в кінці липня-серпня, але тільки в тому випадку, якщо ви «підготуєте ґрунт» – вивчите ринок, візьмете пару консультацій, пройдете тематичні курси.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Девізом літа стане фраза «морквина – в кінці грядки». У червні Ви будете працювати завзято, при цьому майже не отримуючи результату. Думка залишити спроби, піти з роботи, закрити бізнес буде приходити часто,  не давайтеся. У липні Вас чекає ривок – ситуація не тільки виправиться, але і піде в гору, так що кінець літа ви цілком можете зустріти на міцних фінансових позиціях і побалувати себе довгоочікуваною відпусткою або великою покупкою.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Літо не принесе бажаної фінансової стабільності – схоже, ще на початку року ви зробили невдалий вибір: відмовилися від угоди, ризиковано вклали гроші або залишили роботу заради власної справи, що не пішло. Як би там не було, наслідки будуть переслідувати вас ще якийсь час. Кращий засіб – присвятити цей період навчання і творчості, нові знання і вміння зіграють тобі на руку зовсім скоро.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Літо буде не найпростішим фінансовим періодом – можливі всілякі затримки грошових переказів, в тому числі, зарплати. Плюс в липні тобі буде складно не піддатися спокусі спустити кругленьку суму на шопінг. Зірки радять почекати з великими витратами, щоб потім не довелося влазити в борги.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Перші два місяці літа пройдуть в режимі «багато роботи – мало грошей», і до серпня Ви дійдете до ідеї власного бізнесу, хоча б у форматі підробітку, додаткове джерело доходу. Схоже, цей почин може стати дуже успішним, якщо ви підійдете до нього ґрунтовно – складете бізнес-план і прорахуєте всі ризики.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Робота стане вашим пріоритетом номер 1 на всі три літні місяці – так, що домашні навіть будуть трохи дутися й тужити без вас. Зусилля окупляться в серпні – вам вдасться вийти з кризи без серйозних втрат. У другій половині літа можна буде винагородити себе за праці, а сім’ю – за терпіння – наприклад, спільною поїздкою на відпочинок.

РИБИ (20.02 – 20.03)

На роботі потрібно виявити твердість характеру – здається, ви були такі милі, що на вас вирішили повісити чужі обов’язки. Познач свою позицію делікатно, але твердо, інакше вже до липня ти загрузнеш в справах, які «ніхто, крім тебе, не зможе», але які при цьому не оплачуються і не відзначаються бонусом. Серпень присвятіть повноцінному відпочинку – перед початком осені, вам необхідно підзарядити батарейки.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page