Точний гороскоп на перший місяць року для обраних 3 знаків: Овнів чекає великий фінансовий злет, Левам прийшов час економити

Овен

У січні Овни зможуть досягти поставленої мети, якщо діятимуть методично і послідовно. Однак це буде нелегко. Справа в тому, що зовнішні обставини можуть несподівано змінюватись, і вам доведеться в оперативному порядку вносити корективи у свої плани.

Найбільш успішний напрямок докладання зусиль може бути пов’язаний із професійною діяльністю, кар’єрою. Ви можете заручитись підтримкою з боку впливових людей. Стиль поведінки м’якої сили може бути найрезультативнішим. Краще утримуватись від прямолінійних вчинків та намагатися схилити на свій бік опонентів, переконуючи та мотивуючи їх діяти солідарно з вами. Найкраще з цим можуть впоратися жінки, які обіймають керівні посади. На тебе чекає великий фінансовий злет!

Також це гарний місяць для покращення стосунків із близькими родичами, батьками. У цей період ви будете на увазі у оточуючих, про вас говоритимуть, обговорюватимуть. Така певною мірою знаменитість може виникнути не просто так, а може бути пов’язана з якимись вашими досягненнями. Наприклад, ви можете здобути перемогу у творчому конкурсі, кастингу. Або ваш професійний чи соціальний статус зміниться, підвищиться. І оточуючі обговорюватимуть таку зміну.

Найбільш проблемною темою можуть стати фінансові складнощі. Вам може не вистачати грошей на свої повсякденні потреби та на оплату рахунків за кредитами. Багато в чому це пов’язано зі схильністю хаотично витрачати гроші, не враховуючи наслідків. Також вам, можливо, доведеться нести незаплановані витрати по ремонту побутової техніки, що зламалася, комп’ютера або автомобіля. Відносини з друзями залишають бажати кращого. У особистому житті настає пауза, без будь-яких значних змін.

Найбільш вдалі дні у січні: 6, 12, 18, 29, 30.

Напружені дні: 3, 4, 10, 13, 21.

Лев

Січень для Лева складається неоднозначно, і багато залежить від того, на яких сферах діяльності ви зосередите свою увагу. Найбільш успішний напрямок може бути пов’язаний зі здоров’ям та діловою активністю. Ви можете відчути, що вам подобається займатися поточними справами і це добре виходить.

Зосередьтеся на наведенні порядку в навколишньому просторі – як вдома, так і на роботі. Це, до речі, може позитивно вплинути на ваше самопочуття. Чим чистішим буде у вас вдома, тим краще буде ваш стан здоров’я. Особливо корисно проводити генеральне прибирання, з очищенням шаф та полиць від старих непотрібних речей. Звільнення від старих речей може підвищити приплив свіжої енергії у ваше житло і ваш організм.

Прийшов час навчитися економії.

Добре займатись упорядкуванням свого способу життя. Переходячи на режим відповідно до принципів здорового способу життя, ви зможете підвищити свою результативність у роботі. Найбільш проблемною темою місяця можуть стати взаємини у сім’ї та шлюбі. Можливо, хтось із членів сім’ї ухилятиметься від виконання своїх обов’язків і тому деякі справи можуть залишатися  запущені. І це може призвести до напруженості у стосунках.

Найбільш вдалі дні у січні: 6, 12, 13, 16, 29.

Напружені дні: 4, 5, 10, 15, 19

Водолій

У Водоліїв в січні місяці посилиться потреба у спокійному та відокремленому часі. Постарайтеся знаходити час і місце, де ви могли б залишатися наодинці з собою. Добре вирушати до санаторію або бази відпочинку, розташовані на березі озера або в сосновому борі. Тиша в контакті з природою можуть вплинути на вас як бальзам здоров’я. Так ви зможете добре відпочити, відновити сили і спокійно, без суєти повсякденності, осмислити події, що відбуваються.

Особливо результативним стане цей місяць для тих, хто захоплений духовними практиками, займається йогою, співає, робить тренування та проводить сеанси медитації. Ви досягнете успіху в справі самоконтролю і саморегулювання стану свого організму. Також ви можете навчитися зберігати душевну рівновагу у складних життєвих ситуаціях і станете стійкішими.

Цього місяця вас можуть залучати таємничі та загадкові явища. Ви можете зацікавитись езотерикою, психологією, а також провести розслідування якогось важливого для вас питання. Найбільш проблемна тема може бути пов’язана з кар’єрою та обстановкою в сім’ї. Обставини можуть скластися таким чином, що однаково важливою буде ваша участь у сімейному житті та кар’єрі. Але часу та сил на все може не вистачати. Тому доведеться щоразу робити складний вибір, що поставити у перший пріоритет, а що відкласти на потім. Знайти правильний баланс у цій дилемі надзвичайно складно.

Найбільш вдалі дні у січні: 6, 18, 19, 29, 30.

Напружені дні: 4, 5, 10, 13, 17.