Точний гороскоп на січень для деяких знаків Зодіаку: Риби, до кінця січня ламатимеш голову, у кого ж гроші позичити, з 12 січня Тельцям зроблять неочікувану пропозицію

Тельці

У Січні 2022 Року у вас з’являться нові цілі в житті або дещо зміняться пріоритети. Для обмірковування цих змін у вас буде перша половина місяця. В цей час ви зможете спокійно поміркувати про свої життєві пріоритети, а також оцінити те, що вам вже вдалося зробити в житті і яким способом ви змогли цього досягти. А в другій половині січня вам потрібно буде активно діяти. Цей час вам подарує впевненість у своїх силах, що можна використовувати на благо собі і оточуючим. Ділове чуття і тонкий розрахунок допоможуть непогано заробити, отримати необхідні відомості. У багатьох це буде часом отримання плодів минулих зусиль і праць. У партнерських відносинах, які були в стані невизначеності, випаде можливість все змінити так, як би вам того хотілося. Ви зможете більш успішно вести фінансові справи, здійснювати вигідні покупки, знаходити способи збільшення своїх доходів.

З 12 січня з’явиться прагнення розширити свої знання. Ви станете більш допитливими і комунікабельними, посилиться тяга до спілкування, укладення нових договорів і встановлення дружніх і корисних зв’язків. Всередині місяця тобі зроблять зовсім неочікувану пропозицію.

Рак

У третій декаді січня рекомендуємо вам з обережністю підходити до всіх питань освіти, спілкування як з родичами, так і з колегами по роботі. Тому що можуть виникнути гострі моменти, які вам захочеться прояснити, або ж від вас буде потрібно чітку відповідь, прийняти якесь рішення або зробити вчинок. Ви, зі свого боку, можете реагувати дуже різко і категорично, що може привести до конфлікту. Не змінюйте своєї звичної тактовності, і всі питання вирішаться гармонійно. Ваші таланти будуть затребувані, справи успішні, у фінансах надолужите згаяне. Позитивні напрацювання минулого принесуть свої плоди. У спілкуванні стане більше щирості, відкритості, легкості.

Риби

В першій половині січня може відчуватися бойовий фон навколо вас, або ж з’являться нові бажання, а емоції та відчуття почнуть брати верх над розумом, а другу половину місяця ви проведете більш легко і розслаблено. У січні більш насиченим стане особисте життя. Складним буде період до 10 січня. Це може торкнутися відносин з оточуючими, а також принести несподівані фінансові витрати. У фінансовій сфері в другій половині січня обставини будуть складатися таким чином, що ви цілком можете розраховувати на заслужений успіх.

В особистому житті ви будете налаштовані вельми сентиментально. Захочеться нових романтичних стосунків, свіжих почуттів і вражень. І в січні у вас будуть дуже великі можливості вибору. Вибирайте партнера з найближчого оточення, зверніть увагу на перевірені дружні зв’язки. Для сімейних Риб місяць принесе можливість добре відпочити, це прекрасний час для яскравості емоцій. Займайтеся своїм здоров’ям, будинком, стежте за справами на роботі. Буде прояснення деяких ситуацій, може спливти таємне, приховане, виявитися пропажа або проллється світло на справжній стан речей. В такому стані вам легше буде прийняти рішення і позначити перспективи своєї долі. До кінця місяця ламатимеш голову, у кого ж гроші позичити.

Лев

Краще даватиметься знаходження спільної мови і взаєморозуміння з людьми, швидше і успішніше пройде пошук необхідної інформації, легше пройде оформлення документів, будь-які письмові роботи, звіти й оформлення документації. При цьому, в спілкуванні з найближчим оточенням, у вас проявиться схильність до монологів і невміння слухати співрозмовника. Любовні зв’язки будуть розвиватися досить важко, знегативними враженнями. Ваша особиста участь буде потрібна у всіх поточних справах, які неможливо буде передоручити комусь іншому. Будьте готові до того, що розвиток подій буде швидким і реагувати потрібно буде “не розгойдуючись”.