fbpx
Гороскоп

Точний гороскоп: з 27 вересня Левам пора братися за справи, до яких ви раніше не вирішувалися підійти, у Терезів є шанс з 1 жовтня добитися великих успіхів

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Відсипайтеся, відновіть сили – найближчим часом вас чекають великі справи, так що зараз краще збирати енергію, а не витрачати. Грошей, до речі, це теж стосується. Придивіться до свого оточення. Настав час обмежити контакти з людьми, які вже не раз вас підводили і розчаровували, а то і зовсім розірвати такі зв’язки.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Це день для натхненної творчості, незвичайних, але безумовно приємних ідей. Якщо останнім часом ви замислювалися про те, щоб змінити щось у своєму житті, сьогодні можна починати діяти. Перші успіхи та надихаючі результати не змушують на себе чекати. Дуже добре в цей день обговорювати в неформальній обстановці питання, що стосуються роботи і комерційної діяльності.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Ви стаєте справжнім сімейним миротворцем. Саме завдяки вашій активній діяльності близькі люди не сваряться, не виникає конфліктів, які могли б затягнутися не на один тиждень. Діяти потрібно делікатно, ініціативу проявляти ненав’язливо, свою точку зору відстоювати дуже коректно – в цьому випадку вдасться уникнути затаєних образ і докорів на свою адресу.

РАК (23.06 – 23.07)

Виникають сумніви в правильності обраного шляху. Плани, які ви раніше вважали абсолютно реальними, сьогодні здаються практично нездійсненними. Але ви не здаєтеся завчасно, а починаєте пошуки людей, які можуть дати розумні поради, допомогти – і процвітаєте в цьому. До кінця дня ви будете оточені однодумцями, готовими заради вас на все.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Пора братися за справи, до яких ви раніше не вирішувалися підступитися просто тому, що не знали, як краще це зробити. Сьогодні інтуїція підказує, що і коли робити, з ким і як спілкуватися, від яких витівок відмовитися, тому в багатьох починаннях вас супроводжує удача. Можливі грошові надходження, повернення старого боргу.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Перша половина дня радує приємними подіями, а також новинами, що стосуються дуже дорогих вам людей. Найенергійніші Діви за кілька годин благополучно завершують справи, в яких протягом усього місяця не вдалося поставити фінальну крапку, а найрозумніші і завбачливі – будують плани, які будуть реалізовувати в найближчі кілька місяців.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

У вас є шанс добитися великих успіхів з 1 жовтня у справі, яка для вас особливо важлива. Сьогодні ви готові зробити рішучий крок, а перешкод не помічаєте, і саме тому здобуваєте серйозні перемоги. Друзі щиро радіють вашим успіхам. Недоброзичливці позаздрять, але нашкодити вам не зможуть.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Розраховувати на легкі успіхи не варто, зате, приклавши зусилля, можна досягти непоганих результатів. Правда, далеко не всім Скорпіонам хочеться працювати в поті чола – з набагато більшим задоволенням представники знаку розважаються, спілкуються з друзями, фліртують з новими знайомими. До речі, нові знайомства можуть мати найромантичніше продовження.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Все йде не так уже й погано, хоча деякі представники знаку скаржаться на життя. Стрільцям сьогодні не вистачає уваги, і вони готові залучати його будь-якими способами. Що ж, ви знайдете тих, хто вас вислухає, оточить турботою, підніме вам настрій. Правда, такі люди будуть неприємно здивовані, коли ви, поповнивши запас енергії, підете на пошуки нових пригод – і навіть не покличете їх з собою.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

За будь-які справи ви беретеся з натхненням і ентузіазмом, і саме тому домагаєтеся успіхів швидше, ніж представники інших знаків. Цей день підходить для експериментів у галузі. Від власного іміджу до ландшафтного дизайну. Вам подобається все легке і незвичайне, ваші ідеї підкуповують оточуючих оригінальністю і новизною.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Можливо емоційне потрясіння, розчарування в людині, яка була вам дуже дорога. Спочатку ви будете сильно переживати, а потім зрозумієте, що позбавлення від ілюзій – справа виключно корисне, і почнете будувати нові плани. Навколишні захоплюються вашою стійкістю і силою духу і з задоволенням допомагають, якщо в цьому виникає необхідність.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Вдалий день. З будь-якими справами ви справляєтеся швидше, ніж зазвичай, і зусиль вони вимагають менше. Корисно змінювати обстановку, відправлятися в поїздки, навіть дуже короткі, зустрічатися з людьми, яких ви давно не бачили.

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page