Точний гороскоп з 5 червня. Кому очікувати велику премію після 15-го червня, а для кого це час, коли збуваються деякі мрії, надії, і буде супроводжувати удача у фінансових питаннях

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Овни, ви в червні, швидше за все, багато чого досягнете і на професійній ниві, і в плані особистого розвитку, зможете скористатися всіма тими можливостями, які перед вами відкриються, привернете на свій бік потужних союзників і значно поліпшите своє фінансове становище. Чекають вас і моральні, матеріальні, духовні надбання, а якась ситуація, яка доставляє чимало прикрості, повернеться найсприятливішим чином і теж розширить ваші горизонти. Можливі й компенсації грошового характеру.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Тельці, вам в першій декаді червня належить розібратися, яка професійна і творча діяльність дійсно вас приваблює і кличе продовжувати самовдосконалюватися, розвиватися, а з чим пора зав’язувати, щоб не витрачати час на непродуктивні заняття. Завдяки цьому після 15-го числа ви зможете почати новий етап, який буде включати в себе кілька великих і дрібних проектів, що повністю задовольняють ваші особисті амбіції і матеріальні запити. А ще виросте ваш діловий рейтинг, на приватному ж рівні вас чекають цінні придбання і великі побутові починання.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Близнюки, в першій декаді червня не виключені зіткнення з колегами, суперечки з професійних питань, помилки в сприйнятті робочої інформації; будьте гранично уважні і ретельно перевіряйте будь-які відомості, які надходять до вас. Після 15-го числа справлятися з посадовими обов’язками стане в рази легше, вас чекають нові проекти, які посприяють повноцінної кар’єрної самореалізації, а участь в якомусь заході принесе вам і шана серед оточуючих, і якусь цілком матеріальну вигоду, наприклад велику премію .

РАК (23.06 – 23.07)

Для Раків, перша декада червня, швидше за все, стане часом взаємодії з людьми, у яких є чому повчитися, гучних успіхів на діловому терені, професійних досягнень, заснованих на роках досвіду; очікуються і вельми великі доходи, які, втім, ви можете швиденько спустити на щось приємне. Після ж 15-го числа доведеться якось пов’язувати свої і чужі амбіції, з’єднувати творчий і практичний підходи до вирішення службових завдань, протистояти тим індивідам, які бажають якщо і не зайняти ваше місце, то, по крайній мірі, в чомусь вас потіснити. Це час, коли збуваються деякі мрії, надії, і буде супроводжувати удача у фінансових питаннях

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Леви, в першій декаді червня ви зможете скористатися можливостями, які з незалежних від вас причин втратились. Поглибляться і знання, які ви застосовуєте для досягнення професійних цілей, та й емоційне включення в службові справи стане сильніше. Після ж 10-го числа не виключені розбіжності з колегами з-за методів вирішення робочих завдань, але при цьому ви не раз використовуєте наявні у вас відомості про оточуючих, щоб збагатитися і задовольнити кар’єрні і особисті амбіції.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Діви, перша декада червня на роботі може виявитися складною і проблемною через суперечливу інформацію, через людей, які якось неправильно розставляють акценти в пов’язаної з вами професійної діяльності і тим самим заважають вам виконувати свої посадові обов’язки. Після ж 15-го числа ви дуже вдало скористаєтеся чужими помилками і амбіціями, результатами інтелектуальної діяльності колег і якимись їхніми творчими розробками, так що вас чекає збагачення, на яке більшою мірою попрацює хтось інший, а не ви самі. На вас чекає багато везіння

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Терези, вам в червні вкрай важливо не налаштовувати проти себе оточуючих: будь-який незадоволений вашою поведінкою індивід може нашкодити течією ваших справ. Якщо ж вдасться зберегти з усіма рівні, добрі відносини, буде в рази простіше справлятися з зовнішніми обставинами і з поставленими перед вами завданнями. До того ж з 5 по 15 червня варто вникати в усі без винятку робочі питання, і тоді після 15-го числа основні поточні процеси і нові проекти принесуть максимальну віддачу, як у плані фінансів, так і в плані задоволення амбіцій, підвищення ділового рейтингу, поваги з боку начальства та замовників.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Скорпіони, вас в першій декаді червня, швидше за все, чекає множинне спілкування, основний обсяг якого ви самі ж і ініціюєте, переслідуючи якісь свої приватні та комерційні цілі. Вірогідні і вражаючі успіхи на професійній ниві, а також у всьому тому, що особисто для вас дуже і категорично важливо. Після ж 15-го числа в справах, як в робочих, так і в фінансових, не виключені перешкоди через когось небажання враховувати ваші інтереси в обхід власним, однак при цьому в третій декаді хтось дасть вам всебічну підтримку, і завдяки цьому ситуація вирівняється.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Стрільці, перша декада червня, швидше за все, буде для вас наповнена професійними успіхами і новими діловими можливостями, ви не раз зможете проявити себе, привернути до себе позитивну увагу начальства чи замовників і додаткову грошову винагороду; правда, при цьому не виключені конфлікти з друзями і сусідами, особливо якщо ці люди занадто багато про вас знають. Після 15-го числа в діловій сфері якийсь старий досвід покладе початок чогось нового і дуже перспективного, до того ж ви закриєте якісь давні побутові питання і зможете ініціювати для свого житла щось корисне, що зробить його комфортніше і зручніше , і створить затишок.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Козероги, в період з 5 по 15 червня на роботі не виключені дрібні, але прикрі негаразди, пов’язані з людським фактором. Уваги можуть зажадати і якісь запущені фінансові справи. Після ж 15-го числа вас чекає душевний, творчий, професійний підйом, перед вами відкриються якісь нові горизонти, з’явиться можливість реалізувати  давні задуми, почати службові і приватні проекти. При цьому в третій декаді не варто ігнорувати побутові проблеми: якщо їх не вирішити відразу, вони перетворяться в сніжний ком.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Для водоліїв, червень стане періодом активної самореалізації в професійній сфері, ви зможете спробувати свої сили в чомусь для вас новому, але дуже важливому, в тому, що допоможе вам розкрити свій потенціал і максимально повно використовувати його для досягнення кар’єрних і фінансових цілей . Правда, при цьому не виключені часті суперечки і навіть конфлікти з оточуючими, шкода можуть принести наклепи, неперевірена і відверто неправдива інформація, а несвоєчасна і не узгоджена із зацікавленими особами поїздка потенційно принесе неприємності.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Риби, ви в першій декаді червня, швидше за все, не раз скористаєтеся якимись закритими відомостями, щоб домогтися на професійній ниві максимально можливих успіхів, збільшити свій добробут, знайти якісь ресурси, необхідні для повноцінної роботи і досягнення якихось інших утилітарних цілей. На руку вам зіграє і своєчасна зміна першочергових завдань. Після ж 15-го числа вам належить дізнатися про себе багато нового, в чомусь переорієнтуватися, поставити перед собою які раніше не привертали вас комерційні та приватні цілі.

Фото pixabay.com