Точний та детальний гороскоп на 17 грудня: Тельців чекає збагачення на обновки, у Козерогів життя перевернеться з ніг на голову

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Перепади у настрої, дратівливість будуть поганими помічниками під час спілкування. В один момент зайва чутливість зробить вас сентиментальними, а в інший – надто раціональними. У жодному разі не варто приймати відповідальних рішень. Не купуйте дорогі речі. Щоб уникнути втрат, уникайте угод та фінансових операцій.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Багато часу може піти на те, щоби пояснити досить прості речі оточуючим. Вам буде здаватися: ніхто не в змозі зрозуміти елементарні, на вашу думку, слова. Це забере багато енергії, тому намагайтеся уникати суперечок, не доводьте нічого і особливо нікого не критикуйте. Чекає збагачення на обновки.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Сьогоднішні обставини дадуть шанс продемонструвати свої комунікативні та літературні здібності. Добре займатися розбором листів та паперів, працювати з текстом, читати щось, що сприяє саморозвитку. Швидкість прийняття рішень збільшується, що сприятиме роботі у цих напрямах.

РАК (23.06 – 23.07)

Не приймайте критику близько до серця. Можливо, що опонент просто добивається свого, намагаючись вивести вас із рівноваги. Не дайте можливість користуватися вами, але й не йдіть на відкриту суперечку. Адже винними можете виявитися ви чи ваші близькі.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Приймайте рішення, керуючись здоровим глуздом. Скористайтеся порадою, навіть якщо вона здається дивною. Використовуйте альтернативні джерела інформації для планування подальших дій як на найближчий період, так і на віддалене майбутнє. Не плануйте енерговитратних фізичних вправ, адже енергії не буде багато.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Намагайтеся побачити щось позитивне у будь-якій ситуації. Будьте поблажливі та доброзичливі до оточуючих. Такий настрій дозволить досягти хороших результатів. Адже сьогодні успіх залежить насамперед від вашого настрою. Добре зарядитися на відкритому повітрі.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Зверніть увагу на інтелектуальну роботу, щоб не зіткнутися з різними помилками. Краще скоротити спілкування з оточуючими, уникайте непотрібних розмов та обіцянок, які не зможете виконати. По можливості відкладіть подорожі на далекі відстані. Корисними будуть заняття спортом.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Будьте обачними і не виплескуйте емоції на оточуючих, є можливість когось сильно образити. У справах завжди виникають нові перешкоди, так що краще відкласти найважливіші з них на більш сприятливий час. Проведіть час із сім’єю.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

В цей день намагайтеся не провокувати суперечливі ситуації, особливо з представниками старшого покоління, з тими, від кого ви залежите. Уникайте жартів та розіграшів щодо тих, хто не сприйме їх як гумор. Відмовтеся від  активних фізичних вправ.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Знадобиться весь такт і дипломатичність, щоб уникнути суперечок і з’ясування відносин. Складніше, ніж зазвичай, домогтися розуміння від оточуючих, ніякі аргументи не прийматимуться, і це може спровокувати суперечку. Переверне життя цих знаків Зодіаку з ніг на голову

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Нарешті можна залагодити ситуацію, яка давно потребує уваги. Причому позитивний настрій сприятиме оптимальному вибору рішення. Не варто робити великі покупки, починати ремонт чи переїзд. Зверніть увагу на свої витрати, проаналізуйте, куди йдуть гроші, можливо знайдуться шляхи для економії.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Всі починання може бути реалізовані, якщо ретельно підготуватися до справ. Може бракувати інформації чи необхідних матеріалів. Подбайте про це заздалегідь. Краще не планувати тривалих поїздок. Покладайтеся на здоровий глузд, а не на емоції.