Точний та детальний гороскоп на грудень, січень, лютий: Всесвіт подарує Близнюкам багато грошенят, грандіозного життя, Левам-переворот в особистому житті

Близнюки

Всесвіт подарує Близнюкам багато грошенят, грандіозного життя, моментів та можливостей. Цієї зими хапайте успіх за хвіст і не пропустіть важливу пропозицію по роботі. Ви будете на висоті і зможете досягти бажаного, якщо сконцентруєтеся на своїх обов’язках. Не відступайте від мети, вирішуючи чужі проблеми. Зараз треба думати насамперед про себе.

Лев

Не варто будувати на зиму грандіозних планів, щоби надалі не розчаруватися. Нині далеко не всім вашим мріям судилося здійснитися. Зміни в особистому житті та кар’єрі не принесуть задоволення, так що залиште все як є і рухайтеся наміченим курсом. Погодьтеся, нерозумно кидати все заради швидкоплинного захоплення. Астрологи вам обіцяють переворот в особистому житті.

Стрілець

Весь грудень у вас буде багато сил і енергії – не варто витрачати їх на дрібниці. Займіться генеральним прибиранням будинку, придумайте меню на свято та заздалегідь купіть все необхідне. А ще – почніть рухатися до мети. Не відкладайте у довгу скриньку виконання бажання, яке ви загадаєте у новорічну ніч, — займіться його реалізацією вже на початку 2022 року.

Водолій

Не відступайте перед перешкодами та будьте впевнені у своїх силах. Загадане під бій курантів бажання обов’язково здійсниться, якщо йти до нього спокійно та розмірено. Не поспішайте, особливо у січні. Обмірковуйте кожен свій крок, інакше можете зробити помилки, виправити які буде нелегко. Спонтанність — не ваш коник цієї зими.

Риби

У період новорічного клопоту не чекайте будь-якої поради — вирішуйте всі питання самостійно. Керуйтеся лише своїми бажаннями та відчуттями. Після свят також довіряйте інтуїції – вона вас не підведе та направить у потрібне русло. У тому числі у питаннях, пов’язаних із кар’єрою. Відчуваєте, що пропозиція хороша? Тоді погоджуйтесь!