fbpx
Гороскоп

Точний та вичерпний гороскоп на 29 листопада: у Тельців дрібні прикрощі, а у Рибам Всесвіт подарує найприємніші сюрпризи долі, у Левів-щаслива дорога

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Важко зосередитись, особливо якщо доводиться займатися якоюсь не надто цікавою справою, яка потребує уваги до деталей, а саме таких справ сьогодні і буде особливо багато. Ви легко піддаєтеся на провокації, довіряєте тим, хто на це не заслуговує, а тому ризикуєте стати іграшкою в чиїхось руках. Не приймайте важливих рішень, що стосуються грошей.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Дрібні неприємності, непорозуміння, прикрі обставини виводять із рівноваги. Поведінка колег здається обурливою, і ви не приховуєте свого відношення – в результаті стосунки псуються на очах, спільна діяльність не приносить ані задоволення, ані потрібного результату. Нелегко порозумітися і з високопоставленими людьми, яким сьогодні особливо не до вподоби ваша прямолінійність. У вас може бути дрібні прикрощі, які ви легко вирішите.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Буде важко впоратися з усіма справами, які ви запланували на цей день: схоже, ви переоцінили свої можливості та дали необачні обіцянки. Але не опускайте руки – у вас все вийде завдяки вашій власній винахідливості чи допомозі союзників. Добре проходять ділові зустрічі, є шанс знайти нових партнерів, співпраця з якими буде дуже плідною.

РАК (23.06 – 23.07)

Ви вчасно отримаєте цінну та актуальну інформацію. Постарайтеся якнайшвидше використовувати її у своїх інтересах. Можна розпочинати нові справи, укладати угоди про співробітництво, робити інвестиції у власний бізнес або ті підприємства, які здаються вам перспективними.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Задумане навряд чи вдасться здійснити так швидко, як хотілося б. Однак ви не відмовитеся від поставлених цілей і все ж таки досягнете їх, якщо віддасте перевагу не діяти поодинці, а звернутися до когось за допомогою. Ймовірно отримання повідомлень, які здадуться неприємними, але утримають вас від необачних вчинків. Вам поталанить в дорозі, щасливою буде.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Проблем виникає чимало, часом ви стикаєтеся з труднощами саме там, де найменше цього очікували. Можливі розбіжності з керівництвом, суперечки з колегами через фінансові питання. Незважаючи на деякий дискомфорт на робочому місці, працюйте ви плідно, ваші успіхи викликають у оточуючих заздрість.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Не витрачайте час даремно: день може бути дуже цікавим, від вас потрібно скористатися тими можливостями, які він відкриває. Ті, хто воліє відкласти всі справи і вдатися до неробства, пізніше пошкодують про це. Середина дня – найкращий час для зустрічей, у тому числі – із впливовими людьми, на підтримку яких ви розраховуєте.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Досягнете великих успіхів у роботі, і непоміченими вони не залишаться. Одне погано, про ваші перемоги дізнаються не тільки друзі, а й недруги. З іншого боку, цього дня вплив позитивних тенденцій настільки сильний, що серйозно нашкодити вам не може ніхто.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Підходящий день для роботи, у тому числі стомлюючої, складної, яка потребує спеціальних навичок. Вдається зосередитися на головному, відкинути все незначне та неважливе. Дрібні справи варто довірити помічникам, аби повністю присвятити себе справді важливому проекту. Але постарайтеся не переробити: втома знижує увагу, що майже неминуче призводить до помилок.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Можна проводити ділові переговори насамперед із людьми, які прибули здалеку. У бізнесменів буде шанс розширити сферу діяльності, вийти на нові ринки та укласти вигідні угоди. При цьому, щоправда, знадобляться як рішучість і добре продуманий план, а й капіталовкладення. Для пересічних співробітників цей день буде пов’язаний із покращенням стосунків із товаришами по службі та керівництвом, а також загальної атмосфери на робочому місці.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Імовірні зміни на краще у сфері особистих відносин. Із близькими панує гармонія, ви добре розумієте тих, кого любите, і це найголовніше. Закохані дуже добре проводять час, насолоджуються суспільством один одного. Вдалий день для домашніх справ, облаштування житла. Вдалими є кулінарні експерименти.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Можливі непорозуміння на роботі, якісь заплановані зустрічі доведеться перенести, справи відкласти. Але якщо ви збережете спокій, то подолаєте всі труднощі. До того ж у вас з’являться нові союзники, завдяки яким ви впораєтеся з багатьма питаннями. Вам всесвіт подарує найприємніші сюрпризи долі

You cannot copy content of this page