fbpx

“Тоді він буде жениться, коли бики почнуть телиться!” – які знаки Зодіаку не дорожать шлюбом

Кожна людина хоче вберегти своє щастя і захистити свої стосунки. І потрібно розуміти, що одна людина буде багато прощати і триматися за встосунки, а інший категорично подасть на розлучення.

12 місце – Діва
Діва намагається з усіх сил бути зразковим сім’янином. І розпад сім’ї сильно шкодить добрій репутації. Діви дуже рідко подають на розлучення. До того ж, вони не просто намагаються зберегти стосунки, а намагаються їх поліпшити.

11 місце – Риби
Риба цінує і любить сім’ю. Дуже спокійний знак, який вміє жити в гармонії з коханою людиною і цінувати любов. Розлучаються Риби рідко і тільки в разі, коли стосунки дійсно себе вичерпали.

10 місце – Телець
Тельцю необхідна стабільність і спокій. Він здатний підлаштовуватися під свого партнера і має величезну терплячість. Тельці не хочуть розлучатися і будуть намагатися використовувати всі шанси, щоб зберегти стосунки.

9 місце – Козеріг
Козероги сімейні люди. Для них важлива стабільність і сімейний затишок. Вони не люблять інтриги на стороні і не будуть ризикувати сімейним щастям, яке у них є заради нових емоцій. Але якщо Козеріг зіткнувся зі зрадою, він подасть на розлучення без роздумів.

Читайте також: Які знаки Зодіаку не хочуть одружуватися

8 місце – Лев
Як показує практика, за статистикою Леви не схильні розлучатися. Вони люблять увагу до себе, до того ж, як правило, багато вкладають у стосунки як морально, так і фінансово. Тому розлучення для них сприймається як серйозний крок назад і велика втрата.

7 місце – Рак
Рак хоч і задкує, але не у випадку розлучення. Вони намагаються з усіх сил зберегти стосунки і найчастіше звинувачують у розладі саме себе. Розлучення є для Рака серйозною проблемою.

6 місце – Овен
Дуже впертий і самозакоханий знак. Овни схильні добиватися своєї коханої людини і триматися за стосунки. Але вони не потерплять до себе споживацького ставлення, а якщо відчують, що їх не люблять, то вони з легкістю подадуть на розлучення.

5 місце – Водолій
Водолії мають велику схильність до розлучення. Найцікавіше, вони рідко звинувачують в цьому самих себе. Найчастіше вони знаходять собі виправдання і перекладають відповідальність на свого партнера.

4 місце – Стрілець
Стрільці дуже часто розлучаються. Але найцікавіше – вони частіше за інших знаків зодіаку мають схильність потім повертатися в минулі стосунки. Справа в тому, що їм складно підлаштовуватися під свого партнера.

3 місце – Терези
Представники знаку Терезів можуть пережити безліч розлучень в своєму житті. І кожне розлучення вони сприймають дуже хворобливо. Також Терези не прощають зради і йдуть з стосунків в разі зради.

2 місце – Скорпіон
Скорпіони дуже темпераментні, і емоції є для них головними у стосунках. Якщо представник цього знака Зодіаку закохався, то він зробить все можливе, щоб бути поруч. Навіть якщо заради цього доведеться попрощатися з законним чоловіком.

1 місце – Близнюки
Близнюки розлучаються досить часто і з ними потрібно бути акуратними. Їх емоційний стан дуже мінливий, і вони вміють це приховувати. Також Близнюки не люблять визнавати свої помилки і не хочуть нести відповідальність в конфліктних ситуаціях. Якщо представники цього знака Зодіаку розлюбили свою другу половину, то вони створять такі умови, при яких неможливо разом жити.

Джерело.

You cannot copy content of this page