Токсичні стосунки: астрологи вказали, які знаки Зодіаку часто в них вступають

Овен

Свобода – найвища цінність людей цього сузір’я. Але при цьому Овни люблять опікуватися обранцем, виявляти по відношенню до нього безмежну турботу. Це і грає з ними злий жарт. Коханий поступово звикає до такого відношення, починає його вимагати. А Овни виявляються не в змозі дати його і отримати від цього насолоду.

Рак

Бачити все довкола у похмурих тонах представники цього знаку схильні. Раки, якщо відчують, що в них хтось закохався, тут же зосередять увагу на цьому. Вони розчиняться в партнері, вимагатимуть від нього того самого. Але коханому швидко набридне постійно доглядати за Раками. Він дратуватиметься і розжарюватиме водночас обстановку.

Терези

Представники цього зодіакального сузір’я схильні видавати бажане за дійсне. Терези ідеалізуватимуть партнера, приписуватимуть йому риси, які взагалі йому не притаманні. В ілюзіях вони житимуть постійно. Але з часом у Терезів відкриються очі, вони зрозуміють, з ким будують стосунки насправді, розчаруються, оскільки підлаштовуватися під реальну людину буде не так просто.

Козеріг

Представники цього знаку лише здаються залізними. Насправді Козероги відрізняються чутливістю та ранимістю. Вони постійно зникатимуть на роботі, захищаючи себе тим самим від близькості до обранця. Той поступово звикне до такого стану справ, демонструватиме байдужість до особистостей цього знаку. Їх це, звичайно, зачіпатиме.

Риби

Маніпулятори поруч із мрійливими індивідами цього сузір’я з’являються постійно. Вся справа в тому, що Риби чутливі та довірливі, втертися до них у довіру не варто нічого. А якщо їх та рідні ще не підтримуватимуть, то токсичний партнер їх просто виведе.