Топ 3 щасливчиків 2022 року: давня мрія про ремонт, покупку шуби або оновлення авто – сміливо вирішуйте у 2022 році ці питання

Овен

З одного боку їхньої енергії вистачає на те, щоб заробити і відкласти з лишком, а з іншого – якщо їм щось раптом сильно знадобилося, вони готові зняти останню сорочку з себе і з сусіда аби тільки отримати своє. Так ось, якщо покровитель 2021 – Бик до таких спонтанних витрат ставився поблажливо, то покровитель 2022 – Тигр такого не дозволить. Вам доведеться вчитися дисципліни та планування.

Проте успіх може принести бізнес, який ви починаєте “просто спробувати”. А ось будь-які великі угоди з нерухомістю, землею, позиками краще відкласти на потім.

Діва

Ви знаєте, що серед представників цього знаку зодіаку найбільше мільйонерів? Причина – у раціональності, розважливості та системності Дів. Вони вміло дбають про свою вигоду, вміють торгуватися, відкладати та заробляти.

Навіть якщо на Діву звалиться виграш у лотерею, вони будуть жити так само скромно, як і жили. І така філософія дуже відгукнеться у покровителя року – Тигра. За які б починання не взялися Діви, на них чекатиме успіх. Плюс, наприкінці літа з’явиться проект, який дозволить цьому знаку зодіаку добре інвестувати накопичене та наприкінці року вийти у дуже ваговий плюс.

Козеріг

Декілька останніх років ви так сильно бігли вперед за своїми цілями, що зовсім забули про закриття поточних потреб. Рік Тигра – той час, коли цим потрібно зайнятися впритул.

Давня мрія про ремонт, покупку шуби або оновлення авто – сміливо вирішуйте у 2022 році ці питання. Причому ваша енергійна налаштованість дозволить впоратися з цим швидко, а десь навіть і зі суттєвою знижкою. Постарайтеся скоротити витрати на веселощі, особливо на численні гулянки з друзями, це швидше не про безглузді витрати, скільки про розтрачення енергії. Вам потрібно накопичити сили та мудрості для наступного року. Там на вас чекають нові фінансові вершини, на які зараз ви навіть не думали замахнутися.