ТОП-3 знаки Зодіаку, які стануть справжніми щасливчиками 2020 року

Деяким знакам Зодіаку буде везти майже у всьому, а 2020 рік стане одним з найщасливіших у їхньому житті.За матеріалами:Сlutch

Рік Білого Металевого Щура принесе їм удачу, а Фортуна обдарує їх своєю посмішкою. Щур сприятиме успіхам у кар’єрі та грошовому збагаченню.

№1 Лев

Леви в 2020 році дізнаються, що це таке — коли тебе охороняють вищі сили. Ці знаки Зодіаку знайдуть все, чого їм раніше хотілося.

Читайте також:12 пісних страв на Святий вечір, кожна з яких має особливе значення

Досягнення кар’єрних вершин, збільшення доходу, визнання і авторитет — все це вони отримають. Навіть у відносинах намічається біла смуга. Не виключено укладення шлюбу або набрання серйозних стосунків.

Сфера дружби теж порадує вірними товаришами.

№2 Терези

Терези в 2020 році завершать період випробувань, який тривав у них до сих пір. Ці знаки Зодіаку увійдуть в новий життєвий етап, з якого розпочнеться стрімкий підйом вгору.

Це принесе велику радість і полегшення. З літа до осені в житті Терезів також відбудеться одна дуже важлива і навіть доленосна зустріч, яка змінить весь подальший сценарій життя.

Читайте також:Найкращі привітання на Різдвяний Святий вечір! Різдвяна ніч, зоря і тиха свічка! Святковий стіл, колядка і дідух! Нехай любов Вас зігріває вічно, добро і мир до хати увійдуть

№3 Водолій

Водоліїв в 2020 році чекає прорив у відносинах. Старі зв’язки, які себе вичерпали і тягнули на дно, будуть розірвані.

Прийшла пора нових почуттів і розвиваючих відносин. Ви зможете зрозуміти, чого хочете і до чого вам треба прагнути і впевнено крокувати.

Також ці знаки Зодіаку займуться новою справою, що принесе успіх у кар’єрі, так як стара робота була для вас, як одяг з чужого плеча.