fbpx

Топ-5 місць для знайомства з успішним та забезпеченим чоловіком

Мрієш про стосунки з упевненим і забезпеченим чоловіком?

Ось список з п’яти місць (крім очевидних дорогих барів і люкс-курортів), в яких шанси зустріти такого максимально високі, пише scribo

Додаток Denim

Не думай, це не черговий каталог хлопців, які від нудьги гортають симпатичні селфі. За те, щоб користуватися цим сервісом знайомств, вони платять гроші, тому тут тільки ті, хто дійсно хоче знайти супутницю. Невдах просять не турбуватися: кожен чоловік при реєстрації підтверджує свій фінансовий статус. Схема перевірена роками — за кордоном подібні сервіси існують давно і вже зробили щасливими тисячі дівчат. Єдиний мінус — висока конкуренція, з якою ти зіткнешся після реєстрації.

 

Читайте також: “Мужчино, я вам 100 лєт не нужна!”-відповіла розумниця, яка задурена віртуальною реальністю

Автосалон елітних машин

Для того щоб записатися на тест-драйв, підтверджувати фінансові можливості або наміру про купівлю необов’язково. Не вмієш водити? У таких місцях завжди є бар, де потенційні покупці (а для тебе — супутники життя) обмірковують покупку за чашкою кави.

Діловий захід

Успішні люди ніколи не зупиняються у розвитку, і саме вони — основна аудиторія будь-якого бізнес-форуму або галузевої виставки. Добре якщо ти можеш реєструватися на такі події від роботи. А якщо ні, купи квиток на відкритий форум, Навіть якщо підеш без купи візиток в сумочці, отримаєш масу корисної інформації та заряд натхнення на цілий рік.

Художня галерея або аукціон

Якщо твій майбутній супутник не захоплений спортом, то у нього може виявитися інша слабкість — дорогі предмети мистецтва та інтер’єру. Звертай увагу на невеликі приватні галереї і окремі виставки у великих музеях. Якщо ти можеш підтримати бесіду про техніку або багатство палітри, твої перспективи стають привабливішими.

Спортивний клуб

Але не простий «на районі», а для тих, хто живе під девізом «без жалю до себе». Багаті люди — ті ще адреналінщики. Вони обожнюють підкорювати небезпечні вершини типу Евересту, перевіряти своє тiло на міцність гонками чемпіонів або тріатлоном (вид спорту, в якому ти спочатку пропливаєш 3,6 км, потім 180 км їдеш на велосипеді, а після всього цього ще й біжиш марафон). Це, до речі, не тільки важко, але і дорого! Так що якщо побачиш чоловіка у футболці з написом Iron Man — приєднуйся до нього на пробіжці. Ну, а якщо волієш людей з темпераментом спокійніше, з’ясуй, чи є в твоєму місті яхт, гольф, тенісний або кінний клуб і тримайся ближче до його учасників, нехай навіть і у фітобарі.

You cannot copy content of this page