fbpx

ТОП-5 ознак ідеальної пари: як зрозуміти, що ви будете разом

Кохання – це не романтичне кіно про попелюшку і принца, де в титрах звучить: і жили вони довго і щасливо, і помeрли в один день. Ні, ми не виключаємо, що в ряді стосунків “Попелюшко-Принцевий” рецепт спрацював, але, погодьтеся, це виняток із правил. Більшості з нас доводиться своє кохання будувати і сімейні відносини вибудовувати, як ніби збирати величезний і неймовірно захоплюючий пазл.

І не думайте, що в ідеальній парі не буває сварок і з’ясувань, хто найближче до істини. Якщо в парі тиша й гладь, значить – відносини “здуваються” і, схоже, подружжя перестало іскрити один від одного. Як же все-таки зрозуміти, що у нашої пари є світле сьогодення і таке ж майбутнє?

Формулу кохання, на жаль, ще не придумали, проте Талія Гольдштейн – експерт з міжнародних відносин, генеральний директор шлюбного агентства Three Day Rule – поділилася секретом, які 5 безперечних ознак притаманні для ідеальної пари.

 

Ви подорожуєте однаковим чином. Один з найпростіших способів визначити, чи підходять люди одне одному – дізнатися, як вони планують спільну поїздку.

Якщо один з партнерів готовий їхати автомобілем і пожити в скромному готелі, щоб більше коштів і часу приділити екскурсіям, а другий бажає летіти першим класом і відпочивати тільки в 5-зірковому готелі, у цього союзу невеликі шанси на майбутнє. Чому? Тому що, як правило, ці розбіжності стосуються картини світу і бажань в цілому – з приводу житла, вибору одягу, харчування, виховання дітей і т.д.

У вас є спільні інтереси, якими вам подобається займатися разом. Експерт з’ясувала, що у ідеальної пари має бути як мінімум 2-3 захоплення, які партнерам подобається розділяти один з одним. Це необов’язково серйозні хобі – згодяться і спільні перегляди фільмів або турнірів сумо, читання, прогулянки лісом, вечірні посиденьки за чашкою ароматного глінтвейну.

Ви взаємно доповнюєте один одного. Як показує досвід і дослідження експертів, більшість щасливих пар – це союзи, один з партнерів в яких є “зіркою”, а другий – “скелею”. Як це розуміти? Пояснимо: різні енергії притягуються і врівноважують один одного, тобто якщо один з партнерів товариський балагур, а другий більш спокійний і вдумливий, готовий підтримувати амбітність першого, то у пари хороші шанси.

Партнер дозволяє вам почувати себе добре. Тобто не наступає на вашу самооцінку і однаково тепло ставиться до вас, незалежно від компанії, ситуації і вашого одягу.

Один без одного ви сумуєте, навіть якщо розлучаєтеся на короткий час. Ця ознака більше підходить для оцінки відносин пар, які вже пройшли етап “цукерково-букетних” відносин, першої пристрасті, тобто знаходяться разом більше року.

Читайте також: Всі дівчата добіса хочуть цього від хлопців, але мовчать

Джерело.

You cannot copy content of this page