ТОП – 7: в яких чоловіків за знаком Зодіаку краще не закохуватися

Серед 12 знаків Зодіаку можна виділити аж 7, закохатися в які може бути небезпечно. Хоча це не означає, що стосунків з ними слід уникати будь-якою ціною, астрологи рекомендують бути обережними.

7 місце: Близнюки

Близнюки дуже мінливі. Хоча чоловіки цього знаку Зодіаку можуть бути дуже люблячими і щедрими, вам слід бути обережними. Представники знаку як магніт притягують розбитих жінок, але вони повинні знати, що стосунки з представниками цього знаку теж не триватимуть довго. Навіть зрілі Близнюки залишаються вітряними  і бояться відповідальності.

6 місце: Риба

Стабільність, звичайно, не є сильною рисою Риб. Передбачити поведінку представників цього знаку просто неможливо. Жінка поруч з представником цього знаку відчуває себе занадто невпевнено: вона ніколи не знає, що її чекає завтра. Однак саме мінливість Риб є однією з найважливіших рис, яка так приваблює жінок.

5 місце: Козеріг

Козероги дуже вимогливі. Вони знають, чого хочуть від життя, тому це допомагає привернути увагу жінок. Однак для іншої сторони вони висувають величезні вимоги, які часто не відповідають дійсності.

4 місце: Телець

Хоча представники цього знаку дуже наполегливо домагаються уваги жінок, ми б не вважали їх надійними. На перший погляд Телець може здатися справжнім джентльменом, але коли йому вдається завоювати прихильність, він вимагає задовольнити свої примхи.

3 місце: Скорпіон

Характер у Скорпіона дуже складний. Представники цього знаку не завжди можуть пояснити сенс своїх дій, тому не дивно, що іншим зрозуміти їх просто неможливо. Скорпіони – справжні спокусники, і часто дарують закоханим жінкам не тільки щастя, але і біль.

2 місце: Стрілець

На перший погляд Стрілець може здатися справжнім романтиком, але нехай вас це не обманює. Вони дуже легко закохуються, постійно повторюють слова кохання, але все може змінитися дуже швидко. На жаль, навіть сімейний Стрілець не завжди лояльний.

1 місце: Діва

Представники знаку Діви вміють любити, але їм не вдається висловити свої почуття та емоції. Від Діви не варто чекати романтичної вечері або сердечних ​​зізнань. Ви не відчуєте, коли любов вибухає або коли вона згасає.