fbpx

ТОП-8 речей, які “крадуть” позитивну енергетику з вашого дому

Деякі речі притягують в дім погану енергетику і неприємності, тому краще проводити час від часу ревізію речей, які зламані, старі і давно не використовувалися в побуті.За матеріалами:Сім’я і дім

Очищаючи житловий простір навколо себе, людина починає відчувати себе краще. Упорядковуючи в шафах, ми розставляємо по поличках і думки. Є речі, які не тільки не приносять користі, але й можуть нашкодити своєму власнику.

Яких речей, в першу чергу потрібно позбутися?

1.Годинник, що зупинився, потрібно або відремонтувати, або викинути. Призначення годинника – вимірювати час, який не зупиняється. Зберігати зламаний годинник – погана прикмета.

Читайте також:Масляна або сирний тиждень 2020: точна дата та особливості святкування

2.Надщерблений посуд, тріснуте дзеркало, розбите скло – наче дірка у вашому енергетичному просторі.

Скляні та керамічні вироби мають бути цілими. Не варто склеювати вазу чи кружку. Це, по-перше, не має естетичного вигляду, по-друге, шкодить на енергетичному рівні. Якщо ви надбили улюблену чашку і не хочете її викидати – посадіть у ній вазонок, наприклад, кактус. Це врятує ситуацію.

3.Зіпсовані, старі, забуті речі притягують бідність. Зламані меблі, малий чи зношений одяг, взуття, або речі, якими ви не користувалися більше, як 3 роки не принесуть в дім гармонію. Їх треба викинути – і тоді неодмінно з’являться нові.

4.Якщо від парних речей загубилась друга половинка, їм пора на смітник. Ніколи не зберігайте одну сережку. Це ніби уособлює втрату чогось. Не сумуйте за такими речами.

5.Віник вважається символом достатку. Він має бути в доброму стані. Старий лисий віник веде до вичерпування фінансів. Тому все, чим ви наводите порядок, саме має бути в порядку. Тому якщо віник пошкоджений – викиньте його.

Читайте також:Готуємося до Масляної: що можна, і що не можна робити в цей тиждень

6. Фотографії, які вам не подобаються. Негатив, який ви відчуваєте, дивлячись на фото, раз по раз вбирає ваше ж зображення.

7. Дрібне сміття в кишені або в гаманці. З малого починається велике. Навряд чи всі ці фантики і квиточки – щасливі?

8.Штучні квіти не можна у жодному разі тримати в приміщенні, де живеш. Вони вносять негатив у вашу домівку. Необхідно тримати тільки живі квіти. Навіть квіти у горщику приносять хорошу енергетику . Наприклад: орхідеї, флокси.

Фото ілюстративне з відкритих джерел

You cannot copy content of this page