Тотальний занепад і крах: астролог назвала погані місяці для Росії

Крім нападу на Україну Росія ризикує ще й влаштувати ядерну війну із США. Причиною стане тотальний занепад у країні, в тому числі й економічний. Такий гороскоп для Росії на 2022 рік дано на Youtube-каналі Irina Astrology Horoscope.

Початок кризового, непростого періоду для РФ експерт прогнозує на кінець квітня і травень. У цей час РФ відчує, що їй “дико погано”. Економічна криза і приведе Кремль до думки виправити все за допомогою нового акту агресії – ядерного – і цього разу проти Вашингтона.

Що Росія вирішиться вдарити ядерною зброєю, ризик найбільший у травні-липні.

Однак це рішення в кінцевому підсумку погубить саму Москву, попереджає астролог. І уточнює, що самий кінець весни і початок цього літа – вкрай складний період у глобальному плані.

Експерт зазначає, що ризик застосування ядерної зброї РФ проти України вкрай малий: нічого такого положення планет не віщує.

Зате повернення Плутона, який відповідає за ядерну війну, є в натальній карті Сполучених Штатів: той сповільнюється 13 квітня, а в транзитну фазу переходить 29 квітня. Тому Вашингтону слід бути в повній боєготовності.

Раніше астрологи вирахували, що криза в Росії, викликана самовпевненими непродуманими діями Путіна, триватиме мінімум до 2026 року.