Товста, тупа і ненажерлива – і чому це чоловік потайки до інших дівчат бігає?

Підслухала у кафе, як одна дівчина розміру XXL скаржилася подрузі на свого чоловіка, і попутно заточила штук п’ять еклерчuкiв. Мерзенна картина, я вам скажу, спостерігати за обтягнутою гусінню, яка вплітає десерти яскраво червоними губами, і розповідає подробиці свого непоказного сімейного життя.

Як я зрозуміла – ця курка не працює, кашоварить вдома, намагається контролювати свого пса-чоловіка і ростити спільну дитину.

Чоловік у неї, як вона розповідала подрузі, любитель спілкуватися з жіночою статтю в соцмережах, месенджерах, та й по телефону. Причому не раз був помічений в листуванні iнтuмного характеру, з подальшими скандалами й істериками. Мужик, природно, у відмову і каже, що далі спілкування нічого ні з ким у нього не заходить. Причому, товстуха скаржиться, він і свої фотографії може запросто такій киці послати. А недавно вона натрапила на переписку з дівчиною, де та пише, як їй все сподобалося.

Чоловік клянеться-божиться, що він живцем її навіть і не бачив ніколи, але а як перевірити-то? Ну взяла роздруківку його дзвінків, спілкуються. Нарешті, – каже, – не витримала і подзвонила за цим номером, а там дівчина. Природно, розмовляти не захотіла, трубку кинула, а потім зовсім в ігнор занесла.

Знову був скандал, але потім він поїхав у відрядження і вони помирилася. По приїзду метелик-жіночка тиждень над ним літала, але нічого особливо не змінилося. Тільки телефон він почав ховати, а вона вся в сумних думках, як же чоловіка від цих віртуальних дівчат відвадити.

І потім питання, від якого мені смішно стало. Вона запитує у розвісившої вуха подруги: «Ну, і який у мене може бути нормальний ceкс з ним після цього? Не можу розслабитися, ось прошу його у відпустку без дитини з’їздити, може, там відволіктися вийде»

Читайте також: “Його мама висунула мені ультиматум: якщо хочеш, щоб він розлучився, наpoджуй йому дитину”

А мені так хотілося запитати – А він сам хоче цей подружній обов’язок виконувати з такою вим’ястою? Судячи з одкpoвень цієї недотепи, там давно вже мільйон фігуристих дiв і не тільки в телефоні, але і в реалі активно присутні. Як взагалі можна бути такою дурною?

Все-таки це дійсно найжaxливіше для баби поєднання – товста, тупа і ненажерлива.

.Мужики, ну де ви таких знаходите? Стільки ж дівок неприлаштованих ходять, нехай і не худеньких, але хоча б з мозком, а вас тягне на якихось тупих і ледачих курок.

Джерело.