fbpx

Травень астрологи називають непростим місяцем, але це не означає, що удача буде обходити стороною. Астрологи розповіли, кому пощастить більше, ніж іншим

У травні місяці набирати негативну силу буде ретроградний Плутон, а 23 числа до нього приєднається Сатурн. Також 26 травня пройде повне місячне затемнення. Словом, травень – це час, про який говорять: «З кожним днем не легше». Проблеми будуть додаватися, але люди перерахованих нижче Знаків зможуть з ними впоратися краще за інших.

Близнюки

Близнюкам глобальні зміни частенько йдуть лише на користь. Ці люди не люблять зневіру і стабільність. Саме тому їх можна назвати одними з найщасливіших Знаків в травні. Так, будуть труднощі, але з’являться і нові можливості, пригоди. Близнюки зможуть від душі насолодитися новими емоціями, знайомствами. Творчих представників цього Знака очікує поява нового натхнення. Це буде період здобуття нових сил.

Рак

Раки будуть готові до проблем. Їх енергетичний запас підвищиться, так як весь травень Марс буде перебувати в їх Знаку. Це дуже сприятливе положення, яке якраз підходить для того, щоб приймати удари долі і справлятися з труднощами. Стійкість і сила духу Раків допоможе їм залишитися на плаву в будь-якій сфері життя. Дилеми, суперечки і різного роду негатив не зможуть зруйнувати силу волі цих людей.

Стрілець

Стрільці живуть в постійній напрузі, відчуваючи себе в ній як риба у воді. У травні місяці їм можна не боятися нікого і нічого, тому що більшість їх недоброзичливців будуть зайняті своїми особистими проблемами. Це означає, що Стрільцям вдасться за цей час взяти ініціативу і добитися успіхів. У них вийде вийти переможцями, але при цьому зберегти більшу частину енергії на інші справи.

Водолій

Водолії – люди, які дуже креативно підходять до вирішення будь-яких проблем. У травні їх чекає чимало проблем, але вони з ними впораються, причому так, що зможуть справити правильне враження на потенційних партнерів і роботодавців. У любові ситуація аналогічна. Будь-які негаразди у стосунках обернуться для Водоліїв чимось позитивним. Можливо, завершаться токсичні відносини або зміцняться ті, які приносять лише щастя.

You cannot copy content of this page