fbpx
Гороскоп

Травень стане леда-як “недобрим” місяцем для трьох знаків зодіаку: чекає криза, глухий кут

Сонячна погода, чудові вихідні та пікніки – у багатьох травень викликає лише позитивні асоціації.

Цей весняний, часто теплий місяць звикли розглядати як радісне передчуття літа, проте він принесе погані новини трьом знакам Зодіаку.

За словами астрологів, неприємності чекають на Близнюків, Раків і Водоліїв.

Їм доведеться забути про відпочинок та займатися вирішенням проблем, які буквально переслідуватимуть їх.

Близнюки

Травень не буде легким місяцем для Близнюків. Проблеми на роботі змусять їх повністю зосередитись на професійній сфері, що негативно вплине на особисте життя.

Уродженці знаку проводитимуть усі дні в офісі або за комп’ютером, що проведе до конфліктів з другою половинкою, які можуть навіть стати причиною розставання, оскільки пригадаються усі старі образи.

Крім того, перенапруга позначиться на психологічному стані, Близнюки можуть досягти повного емоційного вигорання.

Рак

Раки зіткнуться з проблемами на роботі та у стосунках із другою половинкою. Представники знаку страждатимуть від емоційних гойдалок, через що можуть припуститися помилок, які обійдуться дуже дорого.

Вони можуть втратити велику суму грошей через помилку в договорі.

Неприємності переслідуватимуть їх навіть у побуті, може зламатись не одна побутова техніка чи предмети інтер’єру. І Ракам прийдеться витратити кругленьку суму на ремонт чи покупку нового начиння.

Водолій

На Водоліїв у травні чекають на нові виклики на роботі, керівництво вимагатиме високих показників, але їх досягнення може виявитися неможливим.

Спроби щось довести обернуться для уродженців знаку новими проблемами – конкуренти можуть будувати підступи у них за спиною, ситуація ризикує дійти до звільнення.

Через всі неприємності більшість людей цього знаку можуть зриватися на другій половинці, що призведе до конфліктів у парі.

Фото, Олександри.

You cannot copy content of this page