fbpx

Третій знак зодіаку Близнюки 22.05 – 22.06. Уособлює двоїстість та мінливість

Близнюки – люди дії. Їхній натурі властиве постійний рух уперед, генерація нових ідей та втілення їх у життя.

Стихія – повітря.

Планета – Меркурій.

Камінь – гранат, берил.

Талісман – змія.

Колір – блакитний, жовтий.

Позитивні якості – дотепність, ввічливість, різнобічність, ентузіазм, такт, привітність, життєрадісність.

Недоліки – нерішучість, неакуратність, метушливість, безтурботність, байдужість.

Кохання та стосунки – люблять влаштовувати сюрпризи, подорожувати з коханою людиною. Легко підлаштовуються під його настрій і цього ж чекають у відповідь. Через свою мінливість постійно тримають обранця у напрузі.

Сім’я – Близнюки не поспішають оформляти стосунки, дорожать своєю свободою, яку ніколи не проміняють на першого зустрічного. Їхній ідеальний партнер має бути добрим, розумним, ввічливим і веселим. Сімейне життя з ними обіцяє бути різноманітним.

Сумісність – ідеальні партнери – Лев, Терези, Стрілець і Водолій. Низька сумісність зі своїм знаком та Рибами.

Кар’єра – представникам цього знаку не підходить одноманітна та нудна робота. Близнюки-працівники виконують свої обов’язки легко та залюбки вирішують складні завдання. Близнюки-начальники завжди вдосконалюють трудову діяльність та завжди залучають нововведення.

Близнюки – жінка – постійно «шукає себе», ні сім’я, ні робота не здатні зупинити цей пошук. З ними не буває нудно – вони прекрасні співрозмовниці, розумні та проникливі. Мрійливість і романтичність поєднуються з діяльністю та вимогливістю.

Близнюки – чоловік – все життя залишається дитиною, постійно рухається назустріч новим знанням та пригодам. Схильний до частої зміни кола спілкування та діяльності. Міг би досягти соціальних та кар’єрних висот, але його непостійність заважає цьому.

You cannot copy content of this page