fbpx

Третя декада травня: яких знаків Зодіаку засмутить цей період

Овен

Індивіди цього сузір’я імпульсивні та спонтанні. Овни за рахунок цих якостей ніколи не живуть нудно, завжди набувають нових вражень.

Але у травні 2022 року саме ці риси отруюють їм існування. Представники знаку припустяться помилок у справах, які їм знайомі, в яких вони розуміють.

Наслідки цього будуть фатальними, що стане зрозумілим у третій декаді місяця. Цілком можливо, що Овни не лише частини доходу позбавлятимуться, а й взагалі роботу втратять, через що літо у них виявиться зіпсованим.

Лев

Самовпевненість часто призводить людей цього знаку до того, що вони ходять по лезу ножа. Леви часто і голосно заявляють про себе, говорять про те, які вони чудові.

Навколишні хвалять їх, покладають ними надії, які представники знаку найчастіше виправдовують. Але у третій декаді травня 2022 року все піде не за планом.

Леви будуть робити багато зайвих дій, створюватимуть тим самим суєту. А вона приведе тільки до хаосу, який навіть самим особам цього знаку навряд чи припаде до душі.

Водолій

Представники даного зодіакального сузір’я лише недавно знайшли другу половинку, збудували якісь плани на майбутнє. Але наприкінці травня 2022 року вони зіштовхнуться з тим, що партнер не готовий йти їм на поступки, що він не збирається з ними зважати.

Водоліїв засмутить такий стан справ, змусить їх нервувати, переосмислювати свої кроки. Цілком можливо, що вони пошкодують про витрачені на роман сили, на те, що взагалі приділяли час тому, хто цього не вартий.

Кінець травня 2022 року у кращому разі просто засмутить людей перерахованих сузір’їв. Цілком можливо, що він взагалі розчарує їх, змусить якийсь проміжок часу поринути в депресію.

You cannot copy content of this page