Трійка найбільш вірних знаків Зодіаку. Щоб ці люди відвернулися від вас, потрібно дуже сильно постаратися

Телець

Впевнений у своєму виборі Телець буде зберігати вірність. Їм притаманна характерна чуттєвість. Тельцям подобаються відносини, вони хочуть жити з розуміючим партнером.

Астрологи вважають жінок Тельців найвірнішими серед знаків Зодіаку. Вони схильні до домашнього затишку і намагаються, щоб в сімейному гніздечку всім було комфортно. Як правило, вони намагаються не затягувати і хочуть швидше вийти заміж, прив’язавши до себе партнера. На порядку денному сім’я і чоловік. Жінка Телець оточує своїх близьких увагою, намагається їх дивувати приємними сюрпризами. Якщо її стосунки задовольняють, то про інтрижки вона не замислюється.

Як правило, Тельці якщо не можуть знайти спільну мову з партнером, або у відносинах зникає взаєморозуміння, тоді вони готові йти наліво. Рішення розлучитися Тельцям дається нелегко, особливо, якщо відносини узаконені, вони роблять всі спроби зберегти шлюб.

Лев

Вірний партнер, якщо не брати до уваги схильність до флірту заради самоствердження.

Знаючі собі ціну Леви не захоплюються короткочасними інтрижками, вони націлені на створення серйозних відносин. Це більшою мірою властиве чоловікам Левам, але у жінок також проглядається така тенденція.

Раз не лежить душа у Левів до інтрижок, то будучи в довгих відносинах, вони не дивляться «наліво». Особливо, якщо це стосується законного шлюбу. Офіційно зареєстровані відносини для Лева це не просто штамп у паспорті.

Не зберігають вірність представники цього знаку Зодіаку, якщо відчувають, що знаходяться у відносинах з людиною, з якою не бачать спільного майбутнього. І в цьому випадку Леви віддають перевагу перш розлучитися з партнером, а потім вже почнуть нові відносини.

Козеріг

Астрологи вважають чоловіків Козерогів найвірнішими представниками зодіакального кола.

У Козерогів можуть піти роки на пошуки супутника життя, і поки не знайдуть, як правило, перебувають на самоті, а не змінюють партнерів, немов рукавички.

Серед Козерогів багато однолюбів. Як і з Левами, вірність більше властива чоловікам, але й жінок Козерогів легковажними назвати не можна. Просто слабка стать не так прагматична, як сильна стать. Також корективи у відносини може внести емоційність представниць цього знаку Зодіаку.

Одружившись Козеріг буде вірним своїй другій половині. Він буде намагатися, щоб сімейне гніздечко було затишним і забезпечено всім необхідним. На зради часу просто може не вистачити, оскільки всі сили будуть кинуті на забезпечення благополуччя своєї сім’ї.

Фото спеціально для Osoblyva.com