fbpx

Трійка знаків Зодіаку, які повністю позбавлені співчуття. Вони не щирі

Якщо на вашому шляху зустрічалися люди, які не звертали уваги на ваше горе, не допомагали вирішити проблеми і навіть не підтримали добрим словом, не варто на них ображатися. Річ у тім, що є трійка знаків Зодіаку, повністю позбавлених співчуття. Астрологи розповіли, хто ж ці представники зодіакального кола.

Овен

Представники не те що не можуть, просто не хочуть надавати моральну підтримку, вони не скажуть теплого слова і не підтримають, тому що впевнені, що це марна трата часу. У них є виправдання вони рахують себе ощадливими та розважливими.

Терези

Безпосередньо оптимістичні і веселі представники цього знаку Зодіака ретельно приховують почуття навіть від найближчих. Їм не хочеться витрачати час на емоції, пускаючи енергію на вирішення інших питань. Навіть з таким відношенням у Терезів багато друзів, їх запрошують у компанії, оскільки перебувають у веселому настрої майже весь час.

Риби

Представники знаку Риби просто не хочуть витрачати час на прояв емоцій. А розмова по щирості для них найгірша на світі. Замість різного роду ніжностей і дівочої балаканини вони витрачають всі свої сили на досягнення цілей і власних мрій. Демонстрація почуттів і вираження емоцій для них неприємливі.

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page